Презентація 26-и жіночих доль

Сьогодні зранку до музею історії Бердянська на презентацію своєї книги «Женское лицо Бердянска» її головних героїв, друзів по перу, шанувальників її таланту запросила відомий бердянський педагог, журналіст, автор рейтингових телевізійних програм «Залог успеха» і «Судьбы женские», публіцист Анжела Олешко (див світлини).

DSC_3099 DSC_3114 DSC_3122 DSCN0596 DSCN0600

У книзі – 26 цікавих, зворушливих жіночих доль, які тісно пов`язані з рідним Бердянськом, що яскравими сторінками вписалися в його історію. Відрадно, що серед героїнь книги є три наші, університетські: ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва, директор Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Людмила Коваль та ветеран БДПУ Лариса Вержиховська.

DSCN0603 DSCN0609 DSCN0611 DSCN0616 DSCN0622

Теплі, зворушливі спогади як автора книги, так і її героїв тривали більш як дві години, у які чарівно вписувалися пісні у виконанні студентів БДПУ Ганни Сокольник, Юлії Кубрак, Любові Згурської, Любові Мазалової, Олександр Луценко…

«Університетське Слово»
Світлини редакції та з архіву ІППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *