Всі записи за місяць: березня 2014

Справжня насолода від «Світанку»

Минулої п’ятниці, 28 березня, викладачі та студенти Інституту філології та соціальних комунікацій завітали до Бердянської міської бібліотеки ім. Крупської на зустріч із членами творчого об’єднання «Світанок» (див. світлини).

Поет, якого не забути

20 березня 2014 року в Бердянській загальноосвітній школі №9 відбулася наукова конференція «Великий син великого народу», присвячена 200-річчю з дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

…А справжня жінка завжди в шані буде!

"Сучасна жінка очима українських постмодерністів" – під такою назвою 18 березня ц. р. на базі Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ відбулися своєрідні посиденьки в літературній кав'ярні

В гостях у вчителів та учнів

Досить цікава подія відбулася 25-го березня ц. р. в Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5. Учителі, викладачі, учні й студенти мали можливість оглянути міську виставку «Освіта Бердянського краю – 2014».

«Чисті» п’ятниця й субота

Дбаючи про чистоту не тільки університетської території, а й рідного Бердянська, керівництво БДПУ завжди відгукується на прохання мерії міста взяти участь у весняних суботниках в рамках Всеукраїнської акції «За чисте дозвілля».

І знову – зустріч

Уже десятиліттями в рідних стінах Бердянського державного педагогічного університету традиційно, 27-го березня, зустрічаються ті, що здобували тут освіту, яка допомогла більшості з них зійти на стрімкі вершини педагогічної чи іншої фахової майстерності…

25-го березня – День Незалежності Греції

Учора ректор університету, професор Вікторія Зарва вітала членів Ради міського грецького товариства зі святом (див. світлину). Для народу Греції та Всесвітньої грецької діаспори 25 березня 1821року – найвизначніша дата в новітній грецькій історії.

Згуртувавши зусилля вчених, методистів, учителів

Сьогодні, 26-го березня, в актовій залі університету пройшов другий регіональний науково-практичний семінар «Актуальні тенденції викладання української літератури», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Від учасників до призерів

20-21 березня 2014 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка».

Тиждень студентства – Тиждень ІППОМ!

Ось і завершився Тиждень Студентської Ради Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Кожен день був цікавий та не схожий на попередній, багатий позитивом та гарною атмосферою заходу. Ось що говорять про це голови секторів Студентської Ради…

“Профорієнтир-2014″ з брейк-кавою

По-своєму святковим відчувався березневий день у коледжі, коли учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Бердянська завітали з радісними, і водночас зацікавленими обличчями у коледж на екскурсії, які проводилися в рамках Обласного місячника професійної орієнтації «Профорієнтир-2014».