Всі записи за місяць: квітня 2014

Пластилінові шедеври

Навчальна археологічна лабораторія БДПУ постійно поповнюється новими експонатами. Цього разу це незвичні експонати. Експозицію поповнили моделі старовинних кораблів та фігурки воїнів, виготовлені з пластиліну.

Викладачі на охороні спокою

Як тільки стало відомо, що вихователя університетського гуртожитку № 2 БДПУ Євгена Солоху призвали до армії, з ініціативи керівництва університету його функції розпочали виконувати викладачі інститутів та факультетів.

Невід’ємна складова гармонійного розвитку

З ініціативи Міжнародної організації праці, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці, а Україна – з 2006 року.

Семінар-тренінг для ІТ-менеджерів у Хмельницьку

Упродовж двох квітневих днів на базі Хмельницького національного університету у рамках міжнародного проекту TEMPUS IV «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями» проходив семінар-тренінг для ІТ-менеджерів.

Задоволення від професійного спілкування

22 квітня на базі Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти відбувся науково-практичний семінар «Особливості використання альтернативної та допоміжної комунікації в корекційній роботі»