Всі записи за місяць: вересня 2014

У возвишеному дусі повернулись з Білорусі

23-26 вересня ц. р. представники Бердянського державного педагогічного університету Ольга Гуренко та Ігор Лиман брали участь у міжнародному конгресі «Підтримка обдарованості – розвиток креативності»

Романи сучасної Людини

Щоосені в Бердянському державному педагогічному університеті проходить Міжнародна наукова конференція, на яку приїжджають гості з різних вишів України, близького та далекого зарубіжжя.

Плекаючи історію нашу

В ці, ще теплі, вересневі дні студенти першого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти під керівництвом куратора, доцента Катерини Петровської відвідали музей історії міста Бердянська.

Ще раз про Міжнародний молодіжний науковий форум у Бердянську

19-20 вересня 2014 року в Інституті філології та соціальних комунікацій БДПУ відбулася ІV Міжнародна наукова конференція молодих учених «Мова і соціум: етнокультурний аспект».

«Мова і соціум: етнокультурний аспект» –

Під такою назвою сьогодні, 19-го вересня, в конференц-залі БДПУ розпочала роботу ІV Міжнародна наукова конференція молодих учених на базі Інституту філології та соціальних комунікацій нашого університету.

У нас є ким пишатися!

Щороку восени Бердянськ відзначає свій день народження. Але святковий концерт приурочений 187-й річниці, який традиційно проходить у Міському палаці культури імені Тараса Шевченка, виявився особливим.

Вклонилися тим, хто поліг у боях

Сьогодні, відзначаючи 71-у річницю з дня визволення Бердянська від фашистських загарбників, викладачі та студенти БДПУ зібралися на мітинг біля Пам'ятника викладачам та студентам, загиблим у роки війни на Алеї Пошани БДПУ.