Всі записи за місяць: грудня 2014

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з Новим 2015 роком та радісним святом духовності і надії — Різдвом Христовим! Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому!

Про наш високопрофесійний колектив…

За два дні до Нового Року в головній актовій залі університету мала звітне слово ректор БДПУ, професора Вікторія Зарва на конференції колективу університету в рамках умов трудового контракту з Міністерством освіти і науки України.

Святковий настрій від профкому

Його вирішив організувати сьогодні голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола для колективів усіх інститутів, факультетів та виробничих підрозділів.

Вітаємо переможниць

обласного етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, що відбувся 18.12.2014 року на базі Запорізького національного університету Назаренко Анну (ІФСК) та Копочкіну Катерину (ІППОМ),…

Приємно бійцям свято дарувати

Студенти соціально–гуманітарного факультету та викладачі кафедри історії України нашого університету виступили з ініціативою зібрати листи-привітання та солодощі для солдатів, які несуть службу в зоні АТО. Благодійна акція «Пакунок вдячності», присвячена Дню Святого Миколая

Продуктивно практикували й задоволення з цього мали

Сьогодні, 24-го грудня, в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ відбулась звітна конференція з практики студентів 4-го та 5-го курсів спеціальності «Корекційна освіта».

Тетяна Володько у «Прозорості»

Старший викладач кафедри початкової освіти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, член Національної Спілки художників України Тетяна Володько взяла участь у Міжнародному арт-проекті «Прозорість»

Виставку відкрили й про війну говорили…

Сьогодні в Бердянському краєзнавчому музеї пройшло відкриття виставки «Ялинкові прикраси та новорічні листівки 30-80-х років минулого сторіччя», яку урочисто відкрила його директор Людмила Ноздріна.

Привітання з нагоди

отримання Диплому кандидата педагогічних наук отримувала сьогодні Лариса Горбатюк – старший викладач кафедри комп`ютерних технологій в управлінні та навчанні факультету комп`ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ.