Всі записи за місяць: квітня 2015

Американські «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» взяли під опіку багатодітну родину пораненого бійця

Університетські «Наші Атланти» ще з минулого року активно співпрацюють із організацією «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» із церкви св. Івана Хрестителя з американського міста Нюарку.

Дбаючи про найвищу соціальну цінність

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти…

«Нашоатлантівці» на конференції

Сьогодні, 28-го квітня, в бердянській районній державній адміністрації з ініціативи відділу освіти пройшла учнівська патріотична конференція «Доля України крізь серце дитини».

Вітаємо з нагородою!

На сьогоднішню ректорську нараду запросили й голову Бердянського грецького товариства «Елада», заступника декана з виховної роботи факультету економіки та управління БДПУ Ірину Нагай.

Ювілейні віншування

У ці приємні весняні дні відсвяткував свій 50-літній ювілей кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ Андрій Лазаренко.

Золото, срібло й губернаторська стипендія

Це все про студента факультету фізичного виховання БДПУ Дениса Драгоя, котрий недавно привіз із столичного чемпіонату з ушу золоту та срібну медалі, заслуживши звання Майстра спорту України міжнародного класу з ушу.

Квітучий Ужгород зібрав на олімпіаду всю Україну

У стінах Ужгородського національного університету 21–25 квітня ц. р. проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, який зібрав студентів-філологів з усіх куточків України.

Вшановуючи героїчну звитягу…

Сьогодні, 27-го квітня, в конференц-залі нашого університету проходив «круглий стіл», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі Українського народу у Другій світовій війні та перемозі антигітлерівської коаліції над нацизмом.

Стражденний син стражденника-народу

25 квітня 21-а група Інституту філології та соціальних комунікацій відвідала могилу видатного письменника, фольклориста, публіциста, палкого українського патріота Трохима Абрамовича Зіньківського (1861-1891).