Всі записи за місяць: серпня 2015

Урочиста посвята в студенти БДПУ-2015

   Сьогодні, 31 серпня, на Приморській площі, за доброю традицією наш університет провів урочисту подію –  Посвяту першокурсників у студенти.  На майданчику перед сценою вишикувались усі факультети

Наш Юрій Федорик виграв міжнародний грант «Think Visegrad Fellowship 2015»!

Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Юрій Федорик взяв участь у реалізації міжнародного гранту «Think Visegrad Fellowship 2015» при Інституті Центрально-Східної Європи (м. Люблін, Республіка Польща).

Скористалися унікальною можливістю

       Інститут філології та соціальних комунікацій нашого університету цього літа відряджав на мовленнєву практику студентів спеціальності «Мова і література (англійська та болгарська)» у Республіку Болгарія, де вони безпосередньо спілкуються з носіями болгарської мови.

Бердянці на Першому Міжнародному Конгресі з Антропології Солі

Професори БДПУ Ігор Лиман та Вікторія Константінова взяли участь у “First International Congress on the Anthropology of Salt” (“Першому Міжнародному Конгресі з Антропології Солі”) (20-24 серпня 2015, Ясси, Румунія).

Продовження співробітництва Бердянського державного педагогічного університету (Україна) та Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Польща)

Вже більше 3-х років триває активне співробітництво Бердянського державного педагогічного університету та Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (ВШУіА) ­– Польща.