«Через віки – Бердянськ і Ми»

  18 вересня 2019 р. в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся квест «Через віки – Бердянськ і Ми». Він став третім етапом циклу заходів до 80-річчя Запорізької області «Запорізька область – багатогранність поглядів», а також був присвячений Дню міста.

Продовжити читання “«Через віки – Бердянськ і Ми»”

Простір твоїх можливостей

 Під такою назвою 12 вересня у новій парковій зоні БДПУ відбувся яскравий захід для першокурсників. Близько десяти цікавих і змістовних локацій було підготовлено силами студентського клубу, волонтерського загону «Палітра добра», психологічної лабораторії разом зі студрадою університету.

Продовжити читання “Простір твоїх можливостей”

Золотий день народження

  17 вересня 2019 року, у День міста біля Міського палацу культури ім. Т. Шевченка   розпочався фольклорний фестиваль болгарських колективів ʺІзворʺ. Учасників фестивалю – фольклорні колективи всієї Запорізької області та ініціатора – голову бердянського болгарського товариства ʺРодолюбієʺ Ларису Савченко можна привітати із золотим днем народження – це тоді, коли кількість років і дата співпадають: 17 вересня – 17 років! Ця подія набуває ще більшої символічності, оскільки є подвійним святом – 17 вересня – день визволення міста Бердянська, в якому третина населення болгари.

Продовжити читання “Золотий день народження”

Адаптаційний тренінг

  17 вересня здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (спеціалізація: практична психологія) у межах вивчення навчальної дисципліни «Арт-терапія» організували та провели адаптаційний тренінг «Шлях героя» для першокурсників факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Застосовуючи елементи ізотерапії, казкотерапії та метафоричні асоціативні картки, майбутні фахівці під керівництвом доцента кафедри прикладної психології та логопедії Н. Цибуляк спонукали 101ДО групу до обговорення та усвідомлення власних цілей навчання у закладі вищої освіти,  а також можливих труднощів і ресурсів щодо їх подолання у процесі професійної підготовки. Важливою та цікавою стала спільна робота майбутніх фахівців над прийняттям образу себе як здобувача вищої освіти.

Продовжити читання “Адаптаційний тренінг”

«Пливе, наче вічність, здобута в бою хвилина мовчання…»

  17 вересня, в день народження рідного міста, у міському парку ім. П. П. Шмідта пройшло традиційне покладання квітів і вінків представниками влади, депутатського корпусу, громадськості міста до пам’ятника морякам-десантникам, присвячене 76-й річниці з Дня визволення Бердянська від нацистських окупантів.

Продовжити читання “«Пливе, наче вічність, здобута в бою хвилина мовчання…»”

Науковий урожай філологів

  Літо-2019 виявилося плідним на творчі наукові здобутки для викладачів кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету філології та соціальних комунікацій: вийшли друком дві монографії (автори – д. філол.н., проф. Новик  О.П., к. філол. н., доц. Журавльова С.С.), два навчальні посібники (автори: д. пед. наук, доц. Яровою О. Б. (кафедра іноземних мов і методики викладання) та к. філол. наук., доц. Співак І. Е. (кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства); радою факультету рекомендований для друку навчальний посібник «Теорія літератури», підготовлений д. філол. н., проф. Зарвою В. А., навчальний посібник «Методика викладання зарубіжної літератури», підготовлений к. філол. н., доц. Співак І. Е.).

Продовжити читання “Науковий урожай філологів”

Волноваха зустрічала Фестиваль

  14 вересня у Волновасі відбулось Велике свято – Мега Йорти, Всеукраїнський фестиваль грецької культури ім. Доната Патричі, який  проводиться раз на два роки та збирає представників грецької діаспори та філеллінів з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя. Київ і Одеса, Запоріжжя і Мелітополь, Бердянськ і Львів, Харків і Маріуполь, а також грецькі села та поселення Донецької області представили на Мега Йорти неповторну грецьку культуру.

Продовжити читання “Волноваха зустрічала Фестиваль”

Міні-екскурс в історію університету

  З нагоди дня міста представники студентської ради факультету філології та соціальних комунікацій вирішили познайомити першокурсників з історією та сьогоденням міста і рідного університету.

Продовжити читання “Міні-екскурс в історію університету”

Цінний подарунок

  Інститут енциклопедичних досліджень НАН України презентував кафедрі української мови та славістики словники серії “Словникова спадщина України” та “Українська граматична класика”: “Словник української мови” (2017), “Словник ділової мови” (2018), “Українсько-російський словник” (2018), “Словник технічної термінології” (2019).

Продовжити читання “Цінний подарунок”