#ВсіХтоПротиТероруВстаньте

18 вересня 2019 року викладачі кафедри української мови та славістики (Марія Греб, Неля Павлик, Еліна Олійник) разом зі студентами та магістрантами факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ відвідали кінотеатр «Космос», де відбувся останній сеанс біографічної драми Романа Бровка «Заборонений» (Історія життя і боротьби Василя Стуса).

Продовжити читання “#ВсіХтоПротиТероруВстаньте”

Жінки в умовах конфлікту та їхня роль у відновленні миру

Тренінг для журналістів та журналісток «Жінки в умовах конфлікту та їхня роль у відновленні миру» відбувся 10–12 вересня у Києві. Цей захід присвячено Резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» 1325 та її втіленню на регіональному рівні в Україні. Подія відбулась у рамках проекту «Рівність заради безпеки», який здійснюється Українським жіночим фондом за участю Інформаційно-консультаційного жіночого центру (Україна) та Центру сприяння рівності (Литовська Республіка) та фінансується Європейським Союзом.

Продовжити читання “Жінки в умовах конфлікту та їхня роль у відновленні миру”

Арт-дивосвіт

14-15 вересня відбувся Дев’ятий Всеукраїнський Фестиваль практичної психології та арттерапії «Арт-Дивосвіт». Організаторам фестивалю – доценту кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Ользі Фроловій та доценту кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Ользі Сербовій – кожного разу вдається об’єднати коло небайдужих і зацікавлених психологією людей з різних куточків країни. Цього разу це гості з Києва, Рівного, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя, Мелітополя, Костянтинівки, Зеленодольска. На фестивалі було представлено 50 майстер-класів із різної тематики: психології, логопедії, соматичного, фізичного та психологічного здоров’я. Активними слухачами фестивалю стали здобувачі вищої освіти денної та заочної форми, а також випускники факультетів дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Волонтерами на фестивалі, які організовували та проводили розвивальну програму для дітей, були здобувачі обох факультетів. Два плодотворні дні були наповнені новими знаннями, інсайтами та гарним настроєм. Продовжити читання “Арт-дивосвіт”

Незважаючи на клопоти…

Одні з засновників волонтерської  організації «Наші Атланти» Анетта Омельченко та Степан Герилів, незважаючи на клопоти, пов`язані з приготуваннями до відзначення 5-річного ювілею з дня створення організації, намагаються не збавляти свого доброчинного темпу.

Продовжити читання “Незважаючи на клопоти…”