Ми – команда!

  Насичене студентське життя першокурсників продовжується! Цього разу на здобувачів освіти 1 курсу спеціальностей 053 Психологія, 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта та 231 Соціальна робота чекала продуктивна командна робота, адже для них було проведено тренінг командної взаємодії, де учасники мали можливість проявити власні лідерські якості, підвищити комунікативну компетентність, навчитися злагоджено працювати у групі, підтримувати один одного та досягати мети зусиллями усієї команди. Для цього першокурсники мали виконати ряд завдань, які їм пропонували ведучі – завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії Марина Радіонова та студенти старших курсів спеціальності 053 Психологія – Дар’я Павленко, Станіслав Коломоєць, Віталій Крикунов, Альона Іванова й Наталя Гордєєва. Умови кожної вправи були сформульовані таким чином, що виконати їх можна було лише об’єднавши зусилля, знайшовши спільну мову один з одним та прийнявши відповідальність за власні вчинки та результат усієї команди.

Продовжити читання “Ми – команда!”

Визнане наукове керівництво літературознавця

  27 вересня 2019 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.001.39 із захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора (кандидата) філологічних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся успішний захист дисертації старшого викладача Маріупольського державного університету Волік Наталії Анатоліївни на тему «Динаміка жанрів елегії та урочистої оди в російській літературі XVIII століття: аспект риторичного дискурсу», подану на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.02 – російська література. Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Бердянського державного педагогічного університету Зарва Вікторія Анатоліївна.

Продовжити читання “Визнане наукове керівництво літературознавця”

Щоб став гуртожиток домівкою

  Зовсім недавно першокурсники ФДССО юрбою стояли біля гуртожитку, отримуючи ордери на поселення, а вже пройшов майже місяць, як вони адаптуються до його умов. У когось ця адаптація проходить легко: вже й згуртувалися і обов’язки розподілили, і дружні стосунки встановили, а в кімнатах чисто та затишно. А у когось ще сум за домом та маминим борщем домінує, що і гальмує адаптацію. Тому у старост блоку, які вже є старожилами гуртожитку, виникла ідея провести посвяту першокурсників у мешканці гуртожитку.

Продовжити читання “Щоб став гуртожиток домівкою”

Другий етап сертифікації педагогічних працівників

  25 та 26 вересня ц.р. у межах другого етапу сертифікації педагогічних працівників викладачі факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв доцентка катедри початкової освіта Лариса Попова та доцентка катедри педагогіки Олена Голуб вивчали практичний досвід учителів початкової школи. Експерти працювали в Приазовській філії І-ІІ ступенів опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області та в Комунальній установі «Воскресенський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області. Учителі та керівництво закладів освіти заздалегідь були попереджені про прибуття експертів до пунктів вивчення практичного досвіду учасників сертифікації, мету перебування та порядок дій проведення відповідного заходу.

Продовжити читання “Другий етап сертифікації педагогічних працівників”