Вибери майбутнє!

 Багаторічною традицією відзначаються відвідування викладачів факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти ЗЗСО  №9 м. Бердянськ. У рамках профорієнтації 26 вересня ц. р. більше 50-и майбутніх абітурієнтів були ознайомлені з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання.

Продовжити читання “Вибери майбутнє!”

Навчання через щастя: ми знаємо як

 23–26 вересня 2019 р. у м. Київ Міністерством освіти і науки України спільно з проєктом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом») було проведено інтенсивний курс «Педагогіка початкової школи: фінський досвід», розроблений з урахуванням концепції «Нова українська школа». У названому заході взяли участь 72 викладача  вітчизняних закладів вищої освіти. Бердянський державний педагогічний  університет представляли декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв д. пед. н., проф. Л.В. Коваль і к. пед. н., доц. кафедри початкової освіти Л. В. Чемоніна.

Продовжити читання “Навчання через щастя: ми знаємо як”

Візит американського професора

  Із 30 вересня по 6 жовтня в БДПУ з академічним візитом перебуває Вільям Воткінс – американський прокурор, федеральний прокурор зі штату Південна Кароліна, разом із дружиною Евелін. Пан Воткінс є визнаним фахівцем у галузі конституційного та кримінального права, зокрема проблем кримінальної відповідальності за економічні злочини. Американський правник є автором декількох монографій із питань конституціоналізму та державного управління в США.

Продовжити читання “Візит американського професора”

Мандрівний кінофестиваль у БДПУ

  Першого жовтня стартував Docudays UA – XVI мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини.  Це масштабний кінофестиваль, який спочатку проходив у Києві. Фільми, представлені у прокат, мали великий попит серед глядачів, тому усі квитки були одразу викуплені, щойно їх виставили на продаж. Через це організатори вирішили подорожувати областями України, аби більше людей могли подивитися найцікавіші фільми про права людини.

Продовжити читання “Мандрівний кінофестиваль у БДПУ”

Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

  23-24 вересня ц.р. у Вищій технічній школі в Катовіце відбулася щорічна – вже друга – Міжнародна наукова конференція «Інформаційні та інноваційні технології в ХХІ столітті», одним з організаторів якої був Бердянський державний педагогічний університет.

Продовжити читання “Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)”

«Книги освічують душу…»

  На факультеті філології і соціальних комунікацій щомісяця проходять засідання читацького клубу

Кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства щомісяця проводить засідання читацького клубу «Калліопа». Метою такого заходу є об’єднати студентів і викладачів, які цікавляться літературою, захоплюються читанням, прагнуть ознайомитися з найкращими зразками класичної і сучасної української та світової літератур.

Продовжити читання “«Книги освічують душу…»”

Жіноча збірна БДПУ з волейболу відкриває сезон перемог

  28 вересня у м. Підгородне (Дніпропетровська область) відбувся турнір  «Кубок міста»  з волейболу серед жіночих команд. У турнірі брали участь команди з Дніпропетровської та Запорізької областей: «Іскра» (м. Підгородне), «ДПК» (м. Дніпро), «Лідер» (м. Гуляй Поле) та «БДПУ» (м. Бердянськ).

Продовжити читання “Жіноча збірна БДПУ з волейболу відкриває сезон перемог”

Традиційні наукові зустрічі

 26-27 вересня 2019 року факультетом філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету проводилася Міжнародна наукова конференція «Усі ріки течуть у море»: мариністика в літературі та культурі».

Продовжити читання “Традиційні наукові зустрічі”