Зустріч з європейськими гостями

Україна впевнено рухається у європейському напрямку і наш університет не є винятком. 30 жовтня у головному корпусі відбулася зустріч студентського самоврядування БДПУ з представниками європейської делегації. На зустрічі були присутні керівник Групи підтримки України Пітер Вагнер, журналісти іноземних видань і представники ЄС та Європейської Комісії.

Продовжити читання “Зустріч з європейськими гостями”

Іще довго не забути цього вдалого дебюту!

Проректор з науково-педагогічної освіти, доцент Вікторія Ліпич, вітаючи учора першокурсників-дебютантів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, не скупилася на похвалу, назвавши їхнє феєричне пісенно-танцювальне дійство «надзвичайно вдалим дебютом»!

Продовжити читання “Іще довго не забути цього вдалого дебюту!”

Продовжуємо святкувати Геловін

Сьогодні, 30 жовтня о 13 годині, студенти-журналісти першого курсу спробували себе у ролі справжніх фотографів. Позувала для студентів запрошена модель, яка була вдягнена у костюм клоуна Пенівайза, із фільму “Воно”. Тематична фотосесія збадьорила першокурсників, адже це був їх дебют у портретній зйомці зі стилізованою моделлю. Дівчина, яка позувала, була вражена майстерністю фотографів-початківців та рясністю ідей ще не зовсім досвідчених студентів. По закінченню зйомки вона подякувала присутнім за атмосферу та приємно проведений час.

Продовжити читання “Продовжуємо святкувати Геловін”

Відлуння історії

30 жовтня 2019 р. студенти БДПУ провели унікальну інтерактивну екскурсію на міському кладовищі № 1 під назвою «Відлуння історії». Мета проекту – привернути увагу до локальної історії, показати сучасникам особливості життя міста періоду ХІХ–ХХ століття. В екскурсії взяли участь духовенство Бердянської єпархії, представники влади, викладачі та студенти БДПУ, місцеві ЗМІ.

Продовжити читання “Відлуння історії”

Чарівні мелодії знов підкорюють серця

Упродовж останніх років Бердянськ стає привабливим майданчиком для проведення різноманітних фестивалів, творчих мистецьких конкурсів та інших культурно-масових заходів. І цьому сприяють не лише гостинність нашого міста і краса морських пейзажів, а й забезпеченість облаштованими за сучасними вимогами концертними залами та відповідною інфраструктурою. Стосовно мистецьких конкурсів – зростає не лише їх кількість, але й географія учасників та представництво членів журі.

Продовжити читання “Чарівні мелодії знов підкорюють серця”

Студентка-філологиня про участь у навчальний програмі “Study Tours to Poland”  

Цієї осені студентка групи 4 АМЛ факультету філології та соціальних комунікацій Дар’я Сластьонова взяла участь у міжнародній студентській навчальний програмі “Study Tours to Poland”. Загальна кількість поданих заявок була 4444, і тільки 150 студентів було відібрано для відвідання з навчальним візитом одного з десяти міст Польщі. Наша студентка пройшла конкурсний відбір і разом з шістьма учасниками з України побувала у місті Новий Сонч. Після повернення Дар’я поділилася своїми враженнями від програми.

Продовжити читання “Студентка-філологиня про участь у навчальний програмі “Study Tours to Poland”  “