Магістри гуманітарно-економічного отримали дипломи

     28 грудня, в переддень Нового року, на гуманітарно-економічному факультеті вручали дипломи магістрам – випускникам 2019 року. Продовжити читання “Магістри гуманітарно-економічного отримали дипломи”

Не тільки за законом, але й за покликом серця

27 грудня 2019 року зібрався трудовий колектив БДПУ в актовій залі послухати щорічний звіт ректора щодо умов виконання контракту. На початку зустрічі перша проректорка, професорка Ольга Гуренко щиро привітала Ігоря Богданова з тим, що на загальних зборах Національного академії педагогічних наук України його обрали член-кореспондентом НАПН України.

Продовжити читання “Не тільки за законом, але й за покликом серця”

Челендж «Shporam.Net»

Період сесії – це завжди період підведення певних підсумків, у який поволі студент замислюється, що працювати потрібно було не заради оцінки, а задля власних знань. Проте, під час підготовки до семінарських, написання тез, курсових тощо іноді так хочеться звернутися до всіляких допоміжних засобів… Продовжити читання “Челендж «Shporam.Net»”

ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Школа волонтерів Волонтерського загону «Палітра добра», створеного на базі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (керівник: доц. Тургенєва А. О.) користується популярністю. Ми щасливі поділитися тим, що цього року ми навчили вже 2 групи волонтерів. Продовжити читання “ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ”

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ

20 грудня ц. р. ініціативна група факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у складі канд. пед. наук, доц. кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталі ЗАХАРОВОЇ та здобувачів вищої освіти спеціальності Соціальна робота Наталі РИБНІКОВОЇ  та Антона СЕРДЮЧЕНКО (організатор  –  ас. кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталія МИХАЙЛЕНКО) відвідали заклади загальної середньої освіти м. Токмака та Токмацького району Запорізької області з метою проведення профорієнтаційної роботи. Продовжити читання “ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ”

9000 грн від студентства

4 грудня у стінах Бердянського державного педагогічного університету пройшов щорічний Благодійний Зимовий Бал 2019! Цього року благодійність була направлена на допомогу обласному центру матері та дитини у місті Бердянськ! Працівниками центру проводиться робота із залучення благодійних організацій для надання гуманітарної допомоги матерям та дітям у придбанні одягу, засобів особистої гігієни, ліків, памперсів, дитячого харчування. І наш університет теж долучився до цієї благої справи. На заході було зібрано 9000 гривень. На ці кошти було придбано газову плиту для центру, а залишок коштів передано директорці – Шлендер Ірині Володимирівні. Сподіваємось, що наша допомога була вагомою. Продовжити читання “9000 грн від студентства”

Вітаємо з академічним визнанням

На загальних зборах Національної академії педагогічних наук України ректор Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, заслужений діяч науки і техніки, професор Ігор Богданов 24 грудня 2019 року був обраний членом-кореспондентом НАПН України. Це стало блискучим підсумком його багаторічної плідної діяльності на теренах вітчизняної науки. Продовжити читання “Вітаємо з академічним визнанням”

Команда Access та ДоброДій в гостях у малят з Caritas-Spes-Berdiansk

19 грудня Бердянська команда випускників програми малих стипендій з вивчення англійської мови «Access» (викладачі – доценти Ірина Школа та Богдана Салюк) у співпраці з фондом Катерини Ковшевич (представник –Степан Герилів) відвідали Caritas-Spes-Berdiansk, аби привітати маленьких вихованців зі святом святого Миколая. Продовжити читання “Команда Access та ДоброДій в гостях у малят з Caritas-Spes-Berdiansk”

Новорічний ранок для дітей

20 грудня 2019 року в малій актовій залі Бердянського державного педагогічного університету чекали на новорічний ранок дітей співробітників та студентів красуня-ялинка та казкові герої. Продовжити читання “Новорічний ранок для дітей”

«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ УСІХ ЛЮБИТЬ!»,

а особливо тих, хто й не очікує хоча б якогось подаруночка. Під отаким доброчинним лозунгом благодійники із далекого американського міста Нюарку – парафіяни церкви св. Івана Хрестителя, очолювані завідувачкою церковної канцелярії панею Ксенею Гапій, разом із Благодійною Скринею «ДоброДій» Бердянського державного педагогічного університету вирішили цьогоріч завітати до десятків одиноких, знедолених чи немічних бердянців із продуктовими наборами, щоби хоч трішки нагадати, що милосердя все-таки існує… Продовжити читання “«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ УСІХ ЛЮБИТЬ!»,”