Застигла музика Бердянська

27 лютого у Бердянському художньому музеї ім. І. І. Бродського була проведена презентація книги про архітектурний спадок Бердянська Геннадія Шарія – члена Національної спілки архітекторів України.

Продовжити читання “Застигла музика Бердянська”

«Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…»

25 лютого в малій актовій залі БДПУ проведено захід, приурочений 149-й річниці від дня народження видатної української письменниці і поетеси, перекладачки, громадської діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). Організаторами свята виступили доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Валентина Миколаївна Школа та студенти групи 2УМЛ факультету філології та соціальних комунікацій.

Продовжити читання “«Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…»”

Готуємось до Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

26 лютого в Інституті педагогіки АПН України відбувся семінар членів журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Професійні змагання вчителів було започатковано 1995 року. Цьогоріч, на ювілейному 25-му конкурсі свої вміння і навички презентують педагогічні працівники, викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керівники закладів освіти.

Продовжити читання “Готуємось до Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».”

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво»

26 лютого 2020 року на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, у якому взяли участь здобувачі І рівня вищої освіти спеціальності «Музичне мистецтво».

Продовжити читання “І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво»”

Академічно доброчесні соціальні працівники

27 лютого ц.р. для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» денної та заочної форм навчання був організований тренінг-семінар «Академічна доброчесність: від теорії до практики». Організатором та модератором заходу виступив асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Антон СЕРДЮЧЕНКО за підтримки Катерини ПЕТРОВСЬКОЇ (завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти) та Анастасії ТУРГЕНЄВОЇ (доцентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти ).

Продовжити читання “Академічно доброчесні соціальні працівники”

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента

Зі щирих вітань розпочалась оперативна нарада 25 лютого. Очільник університету, професор Ігор Богданов вручив атестати доцентів нашим колежанкам. Вчені звання доцента кафедри іноземних мов і методики викладання присвоєно Богдані Салюк, доцента кафедри прикладної психології та логопедії – Ользі Сербовій. Ректор БДПУ тепло привітав Богдану Анатоліївну і Ольгу Вікторівну і висловив сподівання на подальші зустрічі з приводу таких приємних миттєвостей.

Продовжити читання “Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента”

Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії

25 лютого 2020 року на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, у якому взяли участь здобувачі І рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія» .

Продовжити читання “Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії”

Зустрічаємо Масляну!

25 лютого студенти спеціальності «Хореографія» та «Музичне мистецтво» взяли участь у святковому заході, присвяченому Масляній. Народний ансамбль народного танцю «Калина» представив танцювальну картинку «Полька на трьох», народний фольклорний ансамбль «Хуртовина» виконав пісню «А хто бачив, а хто чув», народний ансамбль інструментальної музики «Барвисті музики» виступив з вокально-інструментальними композиціями «У перетинку ходила», «Масляна повернись», народний ансамбль народної пісні «Золотий гомін» – «Веснянка»  та «Червоні буряки».

Продовжити читання “Зустрічаємо Масляну!”

Проведено олімпіаду з економіки підприємства

21 лютого 2020 року кафедрою економіки, підприємництва та фінансів було проведено перший етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Продовжити читання “Проведено олімпіаду з економіки підприємства”

Методика Професійної освіти. Погляд у майбутнє

26 лютого 2020 року відбулася лекція «Методика  Професійної освіти» для студентів 1-4 курсів спеціальності 015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології). Це була зустріч студентів та адміністрації і викладачів ФФМКТО  із представниками Гімназії №2, ЗСО І-ІІІ ст. №9, Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівельний професійний ліцей» та Державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти».

Продовжити читання “Методика Професійної освіти. Погляд у майбутнє”

Теорія + практика = конкурентноспроможний випускник

        Одним із головних завдань закладів вищої освіти є впровадження концепції студентоцентрованого навчання. При цьому особливий акцент робиться на тому, що  професійні вміння і навички, фахові компетентності, якими повинен оволодіти здобувач вищої освіти, забезпечать його конкурентоспроможність, затребуваність на ринку праці.

Продовжити читання “Теорія + практика = конкурентноспроможний випускник”

Лауреати літературних премій

26 лютого у конференц-залі університету  відбулось чергове засідання Літературної вітальні, тема якої  «Мапа літературних премій» зібрала до себе і студентів і викладачів.

Продовжити читання “Лауреати літературних премій”