Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента

Зі щирих вітань розпочалась оперативна нарада 25 лютого. Очільник університету, професор Ігор Богданов вручив атестати доцентів нашим колежанкам. Вчені звання доцента кафедри іноземних мов і методики викладання присвоєно Богдані Салюк, доцента кафедри прикладної психології та логопедії – Ользі Сербовій. Ректор БДПУ тепло привітав Богдану Анатоліївну і Ольгу Вікторівну і висловив сподівання на подальші зустрічі з приводу таких приємних миттєвостей.

Продовжити читання “Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента”

Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії

25 лютого 2020 року на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, у якому взяли участь здобувачі І рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія» .

Продовжити читання “Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії”

Зустрічаємо Масляну!

25 лютого студенти спеціальності «Хореографія» та «Музичне мистецтво» взяли участь у святковому заході, присвяченому Масляній. Народний ансамбль народного танцю «Калина» представив танцювальну картинку «Полька на трьох», народний фольклорний ансамбль «Хуртовина» виконав пісню «А хто бачив, а хто чув», народний ансамбль інструментальної музики «Барвисті музики» виступив з вокально-інструментальними композиціями «У перетинку ходила», «Масляна повернись», народний ансамбль народної пісні «Золотий гомін» – «Веснянка»  та «Червоні буряки».

Продовжити читання “Зустрічаємо Масляну!”

Проведено олімпіаду з економіки підприємства

21 лютого 2020 року кафедрою економіки, підприємництва та фінансів було проведено перший етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Продовжити читання “Проведено олімпіаду з економіки підприємства”

Методика Професійної освіти. Погляд у майбутнє

26 лютого 2020 року відбулася лекція «Методика  Професійної освіти» для студентів 1-4 курсів спеціальності 015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології). Це була зустріч студентів та адміністрації і викладачів ФФМКТО  із представниками Гімназії №2, ЗСО І-ІІІ ст. №9, Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівельний професійний ліцей» та Державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти».

Продовжити читання “Методика Професійної освіти. Погляд у майбутнє”

Теорія + практика = конкурентноспроможний випускник

        Одним із головних завдань закладів вищої освіти є впровадження концепції студентоцентрованого навчання. При цьому особливий акцент робиться на тому, що  професійні вміння і навички, фахові компетентності, якими повинен оволодіти здобувач вищої освіти, забезпечать його конкурентоспроможність, затребуваність на ринку праці.

Продовжити читання “Теорія + практика = конкурентноспроможний випускник”

Лауреати літературних премій

26 лютого у конференц-залі університету  відбулось чергове засідання Літературної вітальні, тема якої  «Мапа літературних премій» зібрала до себе і студентів і викладачів.

Продовжити читання “Лауреати літературних премій”

Проведено олімпіаду з правознавства

20 лютого 2020 року на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ кафедрою правознавства було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Правознавства.

Продовжити читання “Проведено олімпіаду з правознавства”

Продовжуючи профорієнтаційні зустрічі

У рамках профорієнтаційної роботи 24 лютого 2020 року доцентка кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін Анетта ОМЕЛЬЧЕНКО відвідала Гімназії №1, ЗССО №2 смт Велика Новоселка і дві школи у селі Старомлинівка. Анетта Іванівна розповіла учням 11-х класів про Бердянський державний педагогічний університет  та  детально ознайомила їх з умовами вступу на освітньо-професійні програми «Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)»,  «Середня освіта (Хореографія)», «Хореографія». Під час бесіди учні ставили питання, які саме предмети ЗНО необхідні для вступу, цікавилися наявністю гуртожитку, особливостями студентського життя тощо. Майбутні вступники отримали профорієнтаційні буклети.

Продовжити читання “Продовжуючи профорієнтаційні зустрічі”