Фінанси вимагають порядку

25 лютого 2020 року відбулась зустріч з фахівцем-практиком з питань організації фінансового планування та бюджетування на виробничому підприємстві, Гогунською Оленою Андріївною. Олена Андріївна є директором з питань фінансово-економічного планування та бюджетування ТОВ “Азовська кабельна компанія”. Гостя розповіла про особливості своєї роботи, про важливість фінансового планування та бюджетування. Вона наголосила, що ці процеси суттєво підвищують ефективність управління фінансами підприємства, попереджаючи про нераціональне використання фінансових ресурсів як на стадії планування, так і на стадії контролю за їх використанням.

Продовжити читання “Фінанси вимагають порядку”

Засідання робочої групи з моніторингу ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 Підприємництво,торгівля та біржова діяльність

В лютому 2020 року  відбулося чергове засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Продовжити читання “Засідання робочої групи з моніторингу ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 Підприємництво,торгівля та біржова діяльність”

Плідна зустріч зі стейкхолдерами

З метою оновлення змісту освітньо-професійної програми «Хореографія. Фітнес» 27 лютого 2020 року відбувся круглий стіл, у якому взяли участь стейкхолдери, науково-педагогічний склад кафедр теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, теорії та методики фізичного виховання, випускники спеціальності «Хореографія» різних років.

Продовжити читання “Плідна зустріч зі стейкхолдерами”

Спілкуємося зі студентською радою БДПУ

27 лютого 2020 року на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбулась зустріч студентів спеціальностей «Хореографія», «Музичне мистецтво» зі студентською радою факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв та головою студентської ради Бердянського держаного педагогічного університету Миколою ОВЕРЧЕНКО.

Продовжити читання “Спілкуємося зі студентською радою БДПУ”