Чарівність, оригінальність, натхнення

Вже вісімнадцяту весну вся родина Бердянського державного педагогічного університету зустрічає разом з конкурсом «Міс Університет 2020». Цього року найочікуваніша подія відбулася 5 березня в актовій залі першого корпусу.

Продовжити читання “Чарівність, оригінальність, натхнення”

Святкування чи боротьба за жіночі права?

В Україні 8 березня прийнято вважати святом краси та жіночності. А це не зовсім так, адже люди все рідше згадують про те, що у цей день потрібно віддавати шану жінкам, які боролися за свої права, завдяки яким сучасні жінки можуть отримувати освіту, брати участь у виборах та займатися саморозвитком.

Продовжити читання “Святкування чи боротьба за жіночі права?”

Про академічну порядність – від бібліотекарів БДПУ

Бібліотека БДПУ та керівництво гуманітарно-економічного факультету провели захід «Академічна доброчесність в освітньому просторі БДПУ» для студентів 3-х – 4-х курсів спеціальностей: 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Право.

Продовжити читання “Про академічну порядність – від бібліотекарів БДПУ”

Академічна доброчесність в освітньому просторі БДПУ

4 березня 2020 року у головному корпусі БДПУ для студентів гуманітарно-економічного факультету силами працівників бібліотеки було проведено захід присвячений Академічній доброчесності в освітньому просторі БДПУ. Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з новітніми вимогами до оформлення, написання та захисту випускних кваліфікаційних робіт. Працівники бібліотеки звернули увагу присутніх на різновиди академічної недоброчесності та підкреслили яка відповідальність чекає кожного, хто буде порушувати норми. Захід викликав зацікавленість у  слухачів, а саме у студентів випускних курсів, тому що вони зіткнуться з цим у найближчий час. Такі заходи мають велике значення в якісній підготовці фахівців різних спеціальностей.

Продовжити читання “Академічна доброчесність в освітньому просторі БДПУ”