ПРО МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТОК КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ІРИНИ БАРБАШОВОЇ І ЛІЛІЇ ЯРОЩУК

Ірина БАРБАШОВА, доцентка кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету, взяла участь в онлайн стажуванні на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшаві (Республіка Польща), який відбувся з23 червня по 15 липня 2020 року.

Команда ELPD за підтримки Центру польської освіти підготувала цікаву та насичену програму онлайн стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм

Продовжити читання “ПРО МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТОК КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ІРИНИ БАРБАШОВОЇ І ЛІЛІЇ ЯРОЩУК”

Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ) отримав грант «Підтримка дистанційного навчання для Бердянського державного педагогічного університету» від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

11 серпня ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, підписав договір між Бердянським державним педагогічним університетом та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», за яким розпочинається річна співпраця задля підтримки дистанційного навчання здобувачів та здобувачок вищої освіти в умовах карантину.

Продовжити читання “Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ) отримав грант «Підтримка дистанційного навчання для Бердянського державного педагогічного університету» від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»”

Міжнародна наукова діяльність здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація» взяли участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Dynamics of the development of world science», яка відбувалась 5–7 серпня 2020 року у Ванкувері (Канада).

Продовжити читання “Міжнародна наукова діяльність здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація»”

Кіножурнал «Байки» в БДПУ

16 серпня на території Бердянського державного педагогічного університету відбулися зйомки одного з випусків Дитячого міжнародного кіножурналу «Байки».

Цей кіножурнал, заснований в 2014 році продюсером Олександром Молодцовим, має своїх прихильників по всій Україні, а також за її межами. За шість років свого існування зйомки було проведено у 32 містах нашої країни. Перший дебютний сезон був відзнятий у Донецьку, але, з початком АТО, команда кіножурналу переїхала до Запоріжжя. Одна з серій «Байок» набрала більше 4 мільйонів переглядів на YouTube, а якість проєкту відзначають міжнародні експерти.

Продовжити читання “Кіножурнал «Байки» в БДПУ”