Змагання роботів «ROBOTECH 2020»

20 вересня поточного року вперше в історії Бердянська було проведено турнір з робототехніки «ROBOTECH 2020». Організатором цього заходу виступила кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету (завідувач –професор Віталій Хоменко).

Продовжити читання “Змагання роботів «ROBOTECH 2020»”

Перший досвід командної взаємодії

17 вересня ц. р. здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 231 Соціальна робота взяли участь у психологічному тренінгу командної взаємодії, який традиційно реалізується навчальною психолого-консультативною лабораторією з метою сприяння адаптації першокурсників до нових умов освітнього середовища, згуртуванню колективу, налагодженню міжособистісної взаємодії його членів.

Продовжити читання “Перший досвід командної взаємодії”

Кубок міста з пауерліфтингу

З нагоди святкування Дня міста, 17 вересня, за підтримки управління молоді та спорту виконкому Бердянської міської ради відбувся Кубок міста з класичного пауерліфтингу.

У підготовці та проведенні змагань активно були задіяні здобувачі вищої освіти 4 курсу факультету фізичної культури спорту та здоров’я людини спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Завдяки тому, що майбутні тренери вивчають дисципліну «Теорія і методика викладання атлетизму», вони мали нагоду практично застосувати свої знання з проведення змагань силової спрямованості.

Продовжити читання “Кубок міста з пауерліфтингу”

Екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів – 2020» на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

За традицією, кожної третьої суботи вересня в Україні та в усьому світі мільйони людей долучаються до прибирання берегів водойм від побутового сміття.

В екоівенті «Міжнародний день чистих берегів – 2020» також взяли активну участь здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація». Ініціатором заходу виступили викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації (завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Світлана Хатунцева).

Продовжити читання “Екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів – 2020» на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації”

Євроінтеграція в освіті, науці і культурі

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  БДПУ беруть участь в міжнародних проєктах, конференціях, підвищують кваліфікацію. Бердянський державний педагогічний університет забезпечує поєднання навчання і досліджень під час реалізації освітньо-професійних програм відповідно до рівня вищої освіти, спеціальності та цілей освітніх програм, за якими відбувається підготовка фахівців.

Продовжити читання “Євроінтеграція в освіті, науці і культурі”