У новий навчальний рік з новим складом правління

28 вересня ц.р., у конфернц-залі головного корпусу БДПУ відбулося перше засідання Ради молодих учених БДПУ у 2020-2021 навчальному році.

На порядку денному розглядалися важливі питання: оновлення складу правління РМУ, обговорення перспективних напрямів діяльності, а також підготовка доповіді до Всеукраїнського форуму Рад молодих учених, організованого за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Продовжити читання “У новий навчальний рік з новим складом правління”

Зустріч викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ зі стейкхолдерами

У вересні відбулося чергове обговорення освітньо-професійних програм «Здоров’я людини. Фізична реабілітація», «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», зокрема з директоркою Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердянської міської ради Тетяною Владиславівною Малуєвою та окреслено перспективи на майбутнє.

Продовжити читання “Зустріч викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ зі стейкхолдерами”

Карантинні обмеження – не перешкода для міжнародної співпраці науковців!

28 вересня відбулося пленарне засідання Міжнародної наукової конференції «Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу».  Захід організовано Вищою технічною школою в Катовіце (Польща) спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, а також з Академією державної пенітенціарної служби, Вищою школою економіки і державного управління в Братиславі, Інститутом дослідження просторового розвитку, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова, Національним університетом «Запорізька політехніка», Національним університетом цивільного захисту України, Одеським національним політехнічним університетом, Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова, Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка та Херсонською державною морською академією.

Продовжити читання “Карантинні обмеження – не перешкода для міжнародної співпраці науковців!”