Підготовка доктора філософії за новою спеціальністю!

У Бердянському державному педагогічному університеті з 1992 року успішно функціонує аспірантура. У зв’язку з набуттям чинності “Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах” з 2016 року аспірантура працює у двох режимах: з 16 спеціальностей – для аспірантів 3-4 курсів, з 5 спеціальностей – для аспірантів 1-2 курсів (відповідно до отриманої у 2016 році ліцензії).

З ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи В.М.Ліпич і завідувача аспірантури, докторантури В.Ю.Пінчук було розпочато роботу з підготовки до ліцензування ще однієї спеціальності – 011 Освітні, педагогічні науки.

Формуванням ліцензійної справи займалася проектна група у складі: Богданов І. Т. – доктор педагогічних наук, професор, ректор університету; Гуренко О. І. – доктор педагогічних наук, професор, перший проректор; Лісіна Л.О. – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки; Греб М. М. – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови славістики; Вєнцева Н. О. – доктор педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування; Степанюк К. І. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти.

13 березня 2018 року на засіданні Ліцензійної комісії МОН Бердянському державному педагогічному університету надано право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні для підготовки докторів філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Тож маємо ще одну спеціальність в аспірантурі БДПУ!!!

Дякуємо проектній групі за підготовку пакету документів

для відкриття нової спеціальності в аспірантурі та запрошуємо здобувачів на навчання!!!

дОКтоР


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *