Відзначаючи Міжнародний День захисту дітей,

ми, студенти ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, провели спортивні розваги у Бердянському дошкільному закладі №39 «Веселка».

Щоб заходи вийшли цікавими, ми довго готувалися: розробляли сценарії, добирали костюми персонажів, продумували призи для малят. А ще ми дуже хвилювалися, адже ми вперше повинні були випробувати себе у ролях вихователів дітей дошкільного віку.

З’ясувалося, що наші хвилювання були марними. Нас привітно зустрів весь колектив дошкільного закладу: вихователі знайомили з дітьми, фізрук надала все необхідне спортивне обладнання, музичні керівники допомогли з музичним оформленням.

А малята!!!  Неможливо описати словами їх настрій та емоції. З яким запалом вони брали участь у спортивних іграх та змаганнях! Які вони вправні, спритні, активні! Ніхто не стояв осторонь, бо змагалися з ними лісові звірята та веселі клоуни, Маша, Ведмідь та Карлсон, Червона шапочка та Лісова принцеса.

Наші емоції були не менш яскравими. На мить навіть здалося, що ми повернулися в дитинство. Всі проблеми забулися, були тільки музика, рух, радість від спілкування з малечею.

І хоча це було практичне заняття в рамках вивчення дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання дітей дошкільного віку», високі бали, які виставила наша Надія Кот, були для нас меншою радістю, ніж вдячні очі дошкільнят. Неможливо забути їх обійми, їх відверті питання: «А ви прийдете ще?».

Звичайно, прийдемо! Наступного року нас вже чекає виробнича практика в ЗДО. І цей день перебування в садочку показав нам, що робота вихователя складна й відповідальна. Саме вихователь допомагає дитині зробити перші кроки у життя, закладає основи її особистості. А нам ще потрібно багато чому навчитися, щоби дитина поряд з нами зростала розумною, доброю, а головне – щасливою.

IMG_20180511_160441 IMG_20180511_155911

IMG_20180511_155530 25

15 10

Марія Новак,
студентка 202 ДО групи ФДССО

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print