55 років ІСПКО!

ф1

День народження – особливий день: подарунки, привітання, квіти… Настрій просто пречудовий! Саме так сьогодні, 30 вересня, відчував себе  Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ. Привітання надходили звідусіль: із Польщі, Росії, з різних куточків України… Але найголовніші поздоровлення були все ж таки в стінах рідного університету.

DSC_0410

Ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва одна з перших вітала колектив інституту з ювілеєм. Декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, сказав, що студенти інститута-ювіляра є одними з найактивніших у спортивних змаганнях. Говорячи гарні та приємні слова, Сергій Георгійович, подарував інститутові подарункове видання історії Олімпійських ігор.

 

Висловили подяку за 55-ти річне навчання студентів, участь у житті Інституту інститутському ветеранові, професору Володимиру Котляру. Володимир Пилипович 55 років життя та активної педагогічної діяльності віддав рідному факультету-інституту. Понад 15 000 випускників різних років можуть сказати: «Ми з радістю слухали його лекції!». Директор Інституту Лариса Казанцева вручила йому пам’ятний знак, привезений із Києва.

DSC_0200  DSC_0185

Традиційно (раз на півріччя) підбивали підсумки найгарнішої, найрозумнішої та найактивнішої групи. Найкраща – 304-а – поїде на пікнік за місто. А від університетського профкому (голова – Віталій Лола – були «солодкі»…

DSC_0338 

Довго тривав сьогодні в актовій залі БДПУ теплий, домашній концерт. Завдяки неймовірній активності студентської ради інституту (голова – Дарина Литвиченко) та заступника директора інституту з виховної роботи Надії Кот концертне дійство вийшло приголомшливим. Студенти співали, танцювали та раділи за улюблений Інститут. Приїхали привітати з днем народження студенти-заочники та випускники. Це було неочікуване та цікаво.

DSC_0139   DSC_0499

Даря Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Фото автора 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print