А їм так потрібне тепло наше…

Учора, 5 вересня, університетські «нашоатлантівці» на чолі із невтомною Анеттою Омельченко в черговий раз відвідували хлопців на передовій. Ця поїздка готувалась дуже швидко – на прохання воїнів: раптові холоди  заставили хлопців терміново звернутися за допомогою. Ми вже не раз були в них із різними передачами від  рідних, близьких чи просто знайомих бердянців. І командир дивізіону, і командир бригади – наші, бердянські. У цій бригаді служать ще 20 бердянців.

Ф1 Ф2

Цього разу ми відвозили їм матраци, теплий одяг, ковдри, гумові чоботи, подушки, все необхідне для облаштування та утеплення бліндажів. Щиро дякуємо нашим друзям-патріотам за постійну підтримку, а саме: Світлані Степаненко, Валентині Кіріліус, Руслану Папішу, Олегу Зінченку, Ользі Удаловій, Олександру Романову, Ірині Нагай, Володимиру та Наталії Турківим, Світлані Ушановій, п. Любові Іванівні, Раїсі Гусіній, п. Ірині, Наталії Іванченко за смачненькі пиріжки, Сергію Неділі за необхідну "противірусну" допомогу, Вадиму Канарову за цілий ящик консервів та багато упаковок кави…  Теплі ковдри та подушками підготував для захисників наш Степан Герилів, а Павло Порохня купив фольгоізол і плівку на бліндажі. Окреме дякую за бінокль, приціл та наколінники невідомому другу. Це приклад для наслідування. Дуже раділи хлопці маскувальній сітці, дякуємо всім, хто допомагає плести та різати тканину.

Ф3 Ф4 Ф5

Розповідає Анетта Омельченко: «Коли я запитала, що привезти їм на свято, може тортик чи солодощі, хлопці відповіли, що краще маскувальну сітку. Наша зустріч була теплою, ми розмовляли , цікавилися, як живеться хлопцям, які втрати і взагалі, яке воно, оте незрозуміле  "перемир'я". Ми продовжуємо допомагати хлопцям на передовій, якщо у вас є в 56-ій бригаді рідні чи знайомі, приносьте до нас передачі, ми усе відвеземо. Як говорили хлопці, це дуже важливо, коли про тебе згадують в рідному місті, коли привозять від домашніх подаруночки. Одна жінка-переселенка, прочитала в інтернеті про нашу поїздку і принесла великий пакет із наборами для борщу. Від імені хлопців, велике ДЯКУЮ усім, хто разом з нами».

НАШІ АТЛАНТИ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print