Абітурієнтська субота в БДПУ

Сьогодні, 13-го лютого, в головному корпусі БДПУ пройшов традиційний День відкритих дверей, метою якого було залучення якомога більшої кількості майбутніх абітурієнтів до студентських лав нашого університету.

1 3 4 5            6 7 8 2

Уже в холі на гостей чекали  різноманітні експозиції, котрі заздалегідь підготували  представники інститутів та факультетів. Кожен мав змогу отримати необхідну інформацію стосовно того, які переваги має навчання з певного напрямку, які перспективи чекають їх у майбутньому. Випускники Бердянських шкіл (та й не тільки) мали змогу побачити наші наукові та творчі здобутки. Керувала традиційно нинішнім суботньо-абітурієнтським процесом завідувач підготовчого відділення БДПУ Людмила Костенко.

9

Об одинадцятій годині гостей запросили до головної університетської актової зали, де на них чекала основна програма заходу. Перше слово було надане ректору БДПУ, доктору філологічних наук, професору Вікторії Зарві, яка дуже детально розповіла про ті переваги, котрі отримає кожен, хто стане студентом нашого університету.

10

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії БДПУ Тетяна Яценко ознайомила майбутніх абітурієнтів із основними положеннями вступної компанії, не оминула стороною ті нововведення, котрі чекають на них під час цьогорічної вступної кампанії. «Оберіть те, що для Вас головне, і правильно розставляйте свої пріоритети» – закінчила Тетяна Миколаївна.

11 12 13

Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв підготував невелику концертно-розважальну програму. Студенти-хореографи виконали запальний танок під назвою «Підманула-підвела», студентки-музиканти Катерина Марченко та Анастасія Крикова виконали патріотичну пісню «Тільки в нас на Україні». Гостей також очікував фрагмент флешмобу у виконанні студентів і викладачів інституту.

На завершення Дня відкритих дверей директори інститутів і декани факультетів запросили гостей до відповідних аудиторій, де майбутні абітурієнти могли більше поспілкуватися з викладачами та студентами, отримавши підсумкову інформацію стосовно того, що чекатиме на них, якщо вони все-таки, обираючи майбутнє, оберуть – БДПУ…

Едуард Карнаух,
Кристина Лисенко,
студенти-практиканти
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print