Активна молодь – в профспілках!

Cz_j6V_Lwic

З 30 вересня по 3 жовтня студентка нашого університету, заступник голови профкому по роботі зі студентами Юлія Хаматгораєва  гідно представляла наш університет у Всеукраїнській школі профспілкового лідера в Харкові (див. світлини). Дана школа проходить щорічно в межах всієї України та дає можливість студентській молоді не тільки поспілкуватися, але й перейняти досвід один у одного, вирішити поточні питання або проблеми у своїй роботі  та роботі профбюро університетів.

0tiiaOnUtlA

 Приймали учасників школи студенти Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна та багатьох інших вузів Харкова. Під час роботи Всеукраїнської школи профспілкового лідера функціонували різноманітні секції та проводились семінари, а саме: створення та реалізація сучасних профспілкових проектів; імідж студентської профспілкової організації: формування, виклики та загрози; студентський профспілковий лідер: образ, місія, стратегія діяльності; профспілкове спілкування: способи підвищення ефективності та подолання бар’єрів; особливості соціально-економічного захисту студентів через положення нормативно-правових актів у сучасних умовах, що дуже сподобалось студентській молоді.

D25GoPIVXZI

По завершенню школи кожен учасник отримав сертифікат про участь у Всеукраїнській школі профспілкового лідера та безмежний досвіт для своєї подальшої роботи. Тільки найактивніша молодь – в профспілках!

jdiRBWFFIgA C_7YvM8ecto

Віталій Лола,
голова комітету профспілки БДПУ

Фото з архіву профкому


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print