Активна молодь – запорука гарного майбутнього

20 та 21 травня ц. р. на острові Хортиця у Запоріжжі пройшов обласний молодіжний форум «Формула успіху молоді Запорізького краю». Його організовувала Комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради.

2YF9bQQbgJ8

На Молодіжному форумі від Бердянського державного педагогічного університету були Дар’я Калюжна (заступник голови Студентської ради БДПУ), Діана Філіп’єва (голова Студради ІППОМ) та Антон Сердюченко (т. в. о. голови Студради ІСПКО). Форум складався із серії семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик. Простіше кажучи, у перший день учасникам пояснювали, що таке власний проект, як його правильно писати та оформлювати, що робити з форс-мажорами, де брати гроші та як співпрацювати з іншими молодіжними організаціями. Другого дня активна молодь Запорізького краю робила «СУП» – створювала успішний проект. Як сказав один з тренерів, Артем Мосейчук: «Вчора ми вам дали всі інгредієнти для СУПу, а сьогодні ви маєте приготувати все якнайкраще». Дев’ять  команд протягом чотирьох годин розробляли власний проект, продумували всі нюанси та намагались отримати візу від Тренерів.

hqZ5bpE9xGs DSC_0171 DSC_0180 DSC_0212

Артем Мосейчук, Анна Роговченко та Антон Сорокун – тренери, які ділились досвідом, розряджали обстановку та підказували, якщо хтось чогось не знав. Організаторам та координаторам хочеться висловити окрему подяку, адже їм доводилось слідкувати, контролювати та розважати велику кількість студентів та трудової молоді. Вони виконали своє завдання на п’ятірку.

DSC_0280 DSC_0283 DSC_0278 DSC_0186

Ці два дні були яскравими та корисними. Нові знайомства, знання та враження робили заняття легкими, але вартими уваги, такими, що залишаться у нашому досвіді на все життя.

Дар’я Калюжна,
кор. «УС»
учасниця форуму
На світлинах: студенти БДПУ на обласном
у молодіжному форум «Формула успіху молоді Запорізького краю».
Світлини автора   


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!