Активність наших у Школі сили і честі юного українця

Із 29 по 31 березня ц. р. РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Запорізьким обласним центром туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та Обласним центром патріотичного виховання молоді було проведено ряд заходів для педагогічних працівників області з національно-патріотичного виховання. Одним із таких заходів був семінар «Школа сили і честі юного українця: національно-патріотичне виховання засобами Хортингу».

A1fXffyUFxo

У роботі семінару в складі організаторів брала участь старший викладач кафедри професійної освіти БДПУ, заступник голови науково-методичної колегії Української Національної федерації хортингу, кандидат педагогічних наук, майстер спорту України з хортингу Алла Хатько, яка розповіла учасникам семінару про хортинг в Україні як національний вид спорту і соціальне явище, про стан розвитку хортингу в Запорізькій області, а також про місце хортингу в сучасній особистісно орієнтованій моделі навчання і виховання.

DSC_0833 DSC_0873

У заході взяли участь понад 120 учасників Запоріжжя та області, серед яких – методисти методичних кабінетів, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники, вчителі фізичної культури, предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни», керівники гуртків туристсько-спортивного спрямування загальноосвітніх, інтернатних, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів.

29 березня ц. р. у телевізійній передачі «Відкрита студія» обговорювалися питання національно-патріотичного виховання з учасниками семінару (дивитися передачу https://www.youtube.com/watch?v=V__xU1TbBeE).

«Університетське Слово»
(за матеріалами http://zoippopolosv.blogspot.com)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print