America House is speaking

Американський Дім гудить вуликом. Звісно, він так гудить постійно, бо тут завжди багато відвідувачів, які цікавляться культурою та життям Сполучених Штатів і беруть участь у різноманітних просвітницьких, культурних і освітніх заходах, спілкуються англійською та про англійську і загалом цікаво проводять час.

Та з 20 по 23 червня America House приймав тих, хто першими знайомить дітей з англійською мовою та країнами її native speakers, – вчителів. Команда RELO та U.S. Embassy Kyiv зорганізували чотириденний тренінг “Teaching American Culture” для викладачів англійської мови зі Сходу і Півдня України – Одеси, Бердянська, Бахмута, Сєверодонецька, Слов’янська, Краматорська, Маріуполя. БДПУ представили доценти кафедри іноземних мов і методики викладання Оксана Дуброва і Богдана Салюк. 

фото4 фото5

фото6

Тренери Seneca Ryan і William Wolf представили насичену програму з країнознавства США (географія, культура, система освіти, лідерство, наука і технології тощо) і методики викладання англійської мови. Учасники тренінгу виконували проекти у малих групах і вправи з різних видів мовленнєвої діяльності, знімали відео і готували мистецькі фестивалі, змагались в естафеті QR-кодів, а також дискутували і ділились своїм професійним досвідом.

Чотири дні в дружній атмосфері, закоханих у свою справу і професію викладачів англійської мови, пролетіли як один. Дякуємо усій dream team українських RELO та U.S. Embassy Kyiv та чудовій групі колег за набуті фахові знання з новітніх методів викладання англійської мови та країнознавства, креатив і підтримку.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print