Американські «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» взяли під опіку багатодітну родину пораненого бійця

Університетські «Наші Атланти» ще з минулого року активно співпрацюють із організацією «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» із церкви св. Івана Хрестителя з американського міста Нюарку. Майже два десятки жінок, серед яких – Наталія Струк, Ольга Стащишин, Галина Брух, Віра Баран та інші, в своїх щирих молитвах не тільки просять Господа про здоров`я своїх дітей, а й благають Всевишнього захистити рідну Україну від жорстокого ворога, вберегти воїнів-захисників, послати з небес найшвидше одужання пораненим… У церкві матері також організовують збір коштів, влаштовуючи недільні обіди та різні заходи, а виручені кошти спрямовують до рідної України чи закуповують найнеобхідніше для бійців на фронті.

Недавно очільниця цієї організації п. Наталія Струк звернулася до «нашоатлантівця» Степана Гериліва з проханням віднайти в Бердянську багатодітну родину пораненого на фронті бійця, якою вони могли б опікуватися, усяко допомагаючи виживати в скрутній  ситуації.

Сьогодні, 30-го квітня, редактор газети БДПУ «Університетське Слово», «нашоатлантівець» Степан Герилів, керуюча справами міськвиконкому Наталя Гончарова та голова Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста Інна Тихомирова із подарунками завітали по оселі родини Олексія Яковчука, який в серпні минулого року отримав важке поранення в луганському аеропорту (див. світлини). Він з дружиною Катериною та трьома неповнолітніми дітьми винаймає невеличке помешкання й, ледве зводячи кінці з кінцями, дотепер оббиває пороги лікувальних закладів для оформлення інвалідності…

Родина Яковчуків, отримуючи з рук Степана Миколайовича спеціальний сертифікат на допомогу від «МАТЕРІВ В МОЛИТВІ», здивовано дякувала небайдужим, безкорисливим американкам, серця яких не обминули й їх своєю щирістю та прагненням допомогти.

«Університетське Слово»
Світлини Віри Міхешкіної
(прес-служба міської ради)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print