Анетта Омельченко: «Не можна всидіти вдома…»

   …Коли знаєш, що є хлопці там, на передовій, які тебе так чекають… Завдяки небайдужим бердянцям, ми зібрали і відвезли одяг, іграшки, взуття дорослим і дітям, які проживать у прифронтовій зоні. Дякую організації Cimic Mariupol, члени якої багато допомагають простим людям у зоні військового конфлікту. Згодом разом із головою громадської організації ветеранів АТО "Легіон Свободи" в Запорізькій області Миколою Тюркеджи ми поїхали до наших захисників – бійців 8 батальону УДА. Вони нам такі рідні! І не тільки тому, що базуються за якихось сто кілометрів від нас, а й сама атмосфера у них така, що не хочеться від них їхати, а бути поруч із ними ще і ще, вдивлятися в їхні мужні обличчя, вслухатися в кожнісіньке слово… Вони такі молоді, а очі – задумливі, серйозні. 

   Дякую за фінансову допомогу Світлані Степаненко, жительці Бердянська, пенсіонерці Галині Михайлівні Пономаренко, яка вислала для потреб наших захисників 1000 гривень, родині Зінченків, Тетяні Татаренковій, Марині Гудзь, Володимиру Фуклєву, Наталі Іванченко, Інні Власовій, Олені Білоніг та іншим, завдяки яким ми купили свіжі овочі (картоплю, капусту, моркву, буряк, помідори, цибулю) та багато чого іншого…
   Також дякую Руслану Папішу за скоби, Олегу Зінченку – за смачну рибку, Любові Кардаполовій – за домашню черешню. Окрема вдячність Степану Гериліву та його тернопільським друзям: журналісту Михайлу Зубику та голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку за прислані недавно і вже доставлені хлопцям на передову десятки тюбиків "Теймурової пасти".
   Цього разу ми разом із моїми дівчатами збирались швиденько –  дай Боже, кожній з них всього найкращого. Від усіх хлопців передаю слова подяки усім, хто допомагає та підтримує. А нам треба пам'ятати, якою ціною ми платимо за мирне небо.
Якщо у вас є можливість поділитися фруктами чи зеленню, ми чекаємо. За маскувальними сітками теж уже вилаштувалася черга,  вони ж – дуже якісні, але, на жаль, не вистачає рук…».
Телефонуйте:

066-587-46-02, 099-977-71-74.

1 3

4 9

НАШІ АТЛАНТИ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print