Арт студія «Національний колорит»

Триває тиждень технологічної та енергетичної освіти і 17 травня в стінах другого корпусу БДПУ на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти з нагоди святкування всесвітнього дня вишиванки відкрилася Арт-студія «Національний колорит».

Свято вишиванки запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Крім того в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Викладачі кафедри у національному вбранні власними руками створювали святкову атмосферу змагаючись в конкурсах на виготовлення традиційних українських смаколиків. Перемогу отримала знана майстриня старший викладач кафедри Олена Савицька, яка приготувала смачний торт у вигляді українського віночку.

Такі свята нам дають натхнення до праці та творчої наснаги.

ornament

IMG_1688 IMG_1687

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print