Арт-терапія в межах програми «HEART»

GIBi-GBihu4

   У Запоріжжі 15-18 червня ц. р. Міжнародна організація Save The Children проводила тренінг з арт-терапії «HEART». HEART – це програма реабілітації та освіти через мистецтво, це новий підхід до роботи з дітьми, що зазнали психологічних травм або знаходяться в стресовому стані. Тренер – Sarah Hommel, директор програми HEART в Save The Children (США), що має 17-річний досвід у галузі соціальної роботи та розвитку освіти.

   Серед 30 учасників від нашого університету до участі в тренінгу були запрошені: Юлія Драганова – асистент кафедри прикладної психології та логопедії, Ольга  Сербова – старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії, Ольга  Донченко – асистент  кафедри прикладної психології та логопедії, Тетяна Ляхор – провідний фахівець Навчальної психолого-консультативної лабораторії БДПУ.

   Наші викладачі отримавши незабутні враження, зазначили корисність методики програми HEART для практичного викоритання у своїй професійній діяльності, оскільки  презентовані техніки психологічної роботи допоможуть дітям більш вільно спілкуватися, обговорювати свої переживання та досвід, що є першим кpоком до одужання.

P1130036 P1130104 P1130119 P1130130 P1130069

Наталя Цибуляк,

кандидат психологічних наук,

страший викладач кафедри прикладної психології
та логопедії БДПУ

На світлинах з архіву учасників тренінгу: яскраві та цікаві моменти тренінгу

 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print