Артем Воробйов – голова Студентської Ради БДПУ!

Сьогодні, 16-го жовтня, починаючи з 11-ї години ранку, в головній залі університету проходили вибори. Кандидатами на посаду голови Студради були Каріна Гужва, Артем Воробйов та Дар`я Калюжна. Всі вони – відмінники навчання, активні діячі та мають повагу серед викладачів, а головне – готові були взяти на себе відповідальність допомагати адміністрації університету та студентам.

На початку голосування відбулось відкрите спілкування зі студентами, які ще раз дізналися про цілі та плани кандидатів. Дар`я Калюжна гарантувала веселе студентське життя, багато конкурсів, розважальних, наукових заходів. Каріна Гужва зробила акцент на допомозі солдатам з АТО та підтримці волонтерської організації «Атлант». Артем Воробйов згадав досвід харківських, запорізьких та дніпропетровських студентів, й пообіцяв що ми будемо наздоганяти та в чомусь перевершувати їх.

1 2

Всього в голосуванні взяли участь 163 студентни (приблизно по 2 чоловіки від кожної групи). Каріна отримала 23 голоси, Дар`я – 55, Артем – 89.

Артем Воробйов: «Я дуже радий, що переміг. Велике спасибі всім кандидатам, та тим, хто за мене проголосував. Впевнений, що вони зробили правильний вибір. Моя промова мала загальний характер, бо просто неможливо окреслити всі свої плани. Впродовж найближчого часу студенти побачать плід моїх старань!».

Дар`я Калюжна: «Я поважаю вибір більшості. Та ці 55 голосів дуже цінні для мене. В університеті мене підтримує третя частина! Я й надалі буду влаштовувати заходи, співпрацювати з відділом виховної роботи та допомагати волонтерській організації. Викладачі та студенти можуть розраховувати на мою підтримку».

Каріна Гужва: «Коли побачила передвиборчі програми своїх конкурентів, то зрозуміла, що є ті, хто сильніший за мене. Своєму програшу я зовсім не засмутилась. Буду працювати над собою, самовдосконалюватись. Бажаю успіху переможцю!».

Чи правильний вибір зробила більшість студентів – побачимо згодом. Зараз залишається побажати переможцю мудрості, сил та терпіння. А дівчатам – не зупинятися на досягнутому, адже поразки загартовують.

Леся Сухомлин,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

3 Відповісти на “Артем Воробйов – голова Студентської Ради БДПУ!”

  1. Написано хорошо! победитель – будем следить за каждым шагом. А проигравшие смогут попробовать еще раз через год)

  2. победитель с бородой или без?(:smile:)

Коментарі закриті.