Аварія… Подвиг… Пам’ять…

Сьогодні, 26 квітня, в музеї імені І. І. Бродського студенти Інституту філології та соціальних комунікацій, соціально-гуманітарного факультету разом із викладачами та в.о. ректора, професором Вікторією Зарвою, провідним фахівцем з виховної роботи БДПУ Анеттою Омельченко відвідали захід, присвячений 30-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

3 5

На святі також були присутні: міський голова Володимир Чепурний та народний депутат України Олександр Пономарьов, котрі нагороджували медалями присутніх ліквідаторів катастрофи та жінок загиблих героїв.

2 4

Зразково-вокальний ансамбль «Шанс» (керівник –  Оксана Черкес) подарував сердечні пісні, які допомогли поринути в атмосферу пам’яті. Вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. Після чого до увазі присутнім продемонстрували фільм про аварію на ЧАЕС, про те, як все починалося.

1

Завершальними стали слова Юрія Лайєра, котрий брав участь у ліквідації аварії: «Біда зближує, зблизила вона і нас. Дякую всім, що прийшли. Бажаю вам здоров’я та мирного неба над головою».

Не дивлячись на те, що найстрашніша аварія XX століття сталася ще в 1986 році, наслідки досі вражають всю Україну й цілий світ. Низький уклін всім героям-ліквідаторам, завдяки яким масштабність аварії не досягла катастрофічних меж.

Юлія Коверга,
студентка-журналістка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print