Азовські правові читання

Сьогодні, 28 квітня, у конференц-залі БДПУ відбулася міжнародна науково-практична конференція «АЗОВСЬКІ ПРАВОВІ ЧИТАННЯ – 2017». На заході були присутні: науково-викладацький склад кафедри правознавства БДПУ, студенти гуманітарно-економічного факультету, запрошені гості.

Із привітальним словом до чисельної аудиторії звернувся голова пленарного засідання, завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Дмитро Каменський, який  звернув увагу на процеси глобалізації, що відбуваються у сучасному світі і, зокрема, на їх відчутний вплив у юридичній сфері людської життєдіяльності. Яскравим свідченням таких процесів була присутність і подальший виступ гостя зі США Берта Дрейкслера – американського юриста, партнера юридичної фірми «Кенделл Брілл Келлі» (м. Лос-Анджелес). Пан Берт – визнаний експерт із питань кримінального права та кримінального процесу США, має 40-річний досвід роботи на посадах федерального прокурора, адвоката, керуючого партнера міжнародної юридичної фірми. У своїй доповіді він торкнувся актуальних проблем правового захисту громадян США від незаконних затримань та обшуків.

_MG_8377

Доктор юридичних наук, професор Олександр Дудоров порушив перед аудиторією деякі актуальні питання кримінальної відповідальності за шахрайство. Наталя Іванова (канд. політ. наук) у своєму виступі зосередила увагу на публічній дипломатії як елементі зовнішньої політики держави. Катерина Дудорова (канд. юрид. наук, доцент) розповіла про інтелектуальну власність та право інтелектуальної власності. Сергій Кулик поділився своїми напрацюваннями у галузі розвитку вітчизняної спортивної кримінології. Іван Харченко (к. і. н.) – голова правління громадської організації “Пролісок-Бердянськ” – на прикладах Бердянська висвітлив окремі питання захисту прав громадян у сфері земельних відносин.

Також слово мали студенти гуманітарно-економічного факультету Максим Васильєв та Андрій Рожнов, які в своїх доповідях торкнулися питань державної політики у сфері земельних відносин та лісового законодавства в ЄС та Україні.

Кожен із доповідачів намагався якомога краще висвітлити свою тему, наводилося чимало прикладів, що робило науковий форум особливо цікавим та змістовним. Тому після завершення пленарного засідання студенти ще довго не відпускали виступаючих і задавали їм уточнюючі запитання.

_MG_8433

Володимир Мирошниченко,
к. п. н., доцент кафедри правознавства БДПУ
Світлини з архіву кафедри 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print