Багато слів вдячності…

 Минулої суботи «нашоатлантівка», доцент БДПУ Анетта Омельченко разом із головою громадської організації ветеранів АТО "Легіон Свободи" в Запорізькій області Миколою Тюркеджи знову побували у трьох підрозділах, де мужньо несуть службу наші  захисники. Розповідає Анетта Іванівна: «Незважаючи на те, що майже весь день йшов дощ, настрій був хороший, адже ми зуміли  виконати всі замовлення, за що хлопці просили передавати слова вдячності небайдужим бердянським патріотам. Ми відвезли такі необхідні зараз засоби від комарів (дякую фонду "Мир і Ко), теймурову пасту (дякую Степану Гериліву та Михайлу Зубику), білізну й туалетний папір (дякую Володимиру Фуклєву), какао (дякую родині Кулакових), зелень і фрукти (дякую Любові Щекатуріній), сухарі ( дякую Галині Аненковій) , смачну рибку (дякую родині Зінченків), овочі – молода картопля, томати, огірки, часник, морква, капуста, солодкий перець – на суму 3480 грн. (дякую Олені Однолько, Тетяні Зінченко, Наталі Фуклєвій, Миколі Тюркеджи, Раїсі Кіпершлак, Інні Власовій, Sannija Jauce, Аллі Сердюк, Ользі Новик, Тетяні Татаренковій, Тетяні Подумей і усім, хто нам допомагає).

Багато слів вдячності почула від хлопців за наші маскувальні сітки. Ми не зупиняємось, наступного тижня також чекаємо хлопців у себе. Будемо вдячні за будь-яку допомогу».
 

…Війна, на жаль триває, й не видно їй кінця-краю. А захисники наші ой, як варті нашої уваги, нашого тепла, бодай невеличкого, але подаруночка із рідної домівки, дорогого серцю Бердянська…

1 2

3 4

5 6

7

«Університетське Слово»
Світлини з архіву Анетти Омельченко 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print