Барви олімпійського дня

   Бердянськ завжди був перлиною культурного, спортивного та освітнього життя нашої країни. Тому, головною сенсацією міського життя з 2011 року стало проведення «Олімпійського дня», який традиційно влаштовується на Приморській площі з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, поширення ідей «олімпізму» та розвитку олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Ця традиція присвячена дню заснування Міжнародного Олімпійського комітету ще у далекому 1894 році та міжнародного Олімпійського дня який відзначається щорічно 23 червня.

_DSC3849 _DSC3879

Свято супроводжується показовими виступами найкращих спортсменів України та Світу з різних видів спорту, які культивуються в Бердянську. До заходу та урочистостей завжди прикута велика увага міських та обласних ЗМІ, приймають участь Заслужені тренери України, директори ДЮСШ, а також учасники та переможці міжнародних змагань різного рівня.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням спортивно-масового заходу здійснює факультет фізичного виховання БДПУ та відділ сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

DSC_0029 DSC_0063

Почесними гостями нинішнього свята були: міський голова Володимир Чепурний, заступник міського голови Юлія Дойнова, ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, голова профкому університету, депутат міської ради Віталій Лола, Олімпійський чемпіон, Заслужений майстер спорту з гандболу, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, декан ФФВ БДПУ, професор Сергій Кушнірюк, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради Вадим Шумілов.

На Приморській площі зібралися представники практично всіх видів спорту, що успішно культивуються в Бердянську. Протягом години майбутні олімпійці демонстрували глядачам спортивну майстерність, свої навички (див. світлини).

_DSC3873 DSC_0049

DSC_0087 DSC_0135

DSC_0163 DSC_0164

DSC_0175 DSC_0178

DSC_0208 DSC_0214

DSC_0223 DSC_0231

За великі спортивні досягнення було відзначено почесними нагородами кращих спортсменів та тренерів міста та університету.

DSC_0290

Віталій Гнатюк,
заступник голови Ради молодих учених БДПУ, заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності, доцент кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print