Барви життя

IMG_7677

Щороку в   другу неділю жовтня в Україні святкується «День художника». Символічно,  що це свято ми відзначаємо в пору золотої осені, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно. До цієї події в холі 5 корпусу БДПУ була представлена виставка творчих робіт студентів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, які навчаються за спеціальністю «Початкова освіта» (спеціалізація «Образотворче мистецтво»). Ідейним організатором заходу стала старший викладач кафедри початкової освіти, член Національної спілки художників України Тетяна Володько, яка презентувала і власні живописні   твори (олійний живопис): «Мрії про мандри», «Сонячні квіти», «Маки».

IMG_7676

Образи, втілені у композиціях студентів-художників, не лише привертали  погляди присутніх на виставці своєю настроєвістю та оригінальністю, але і спонукали до філософських роздумів. Це роботи Людмили Чернавської «Ранок», Влади Колоскової «Бузок», Юлії Караянової «Місто на морі», Руслани Остапенко «Соняшники», Руслани Шевченко «Натюрморт».

Крім картин, на виставці були представлені маски, які власноруч виливали, розписували, декорували за власними ескізами  студенти  спеціалізації «іноземна мова» та «практична психологія».

IMG_7675 IMG_7671

Усе презентоване привертало  увагу відвідувачів, дарувало позитивну енергію, переконувало: ми, сучасники, є свідками формування креативного українського мистецтва.

Зі святом вас, шановні майстри пензля! Нехай улюблене захоплення живить вас свіжими силами для будь-яких починань. Розвивайте свій талант і створюйте неповторний стиль! Хай фантазія летить на легких крилах, і кожен день буде новою пригодою, в якому є місце мрії,  любові та удачі!

 

Марія Греб,

кандидат філологічних наук, доцент

Світлини редакції

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print