Бажання та ідея – запорука успіху

Останнім часом ми все частіше стикаємось із таким явищем, як «stand up». І з кожним днем популярність цього поняття все зростає. Нерідко можна зустріти гумористичні групи в соціальних мережах або ж переглянути  відео з відомими коміками.

DSCN2032 DSCN2033

Але почнемо спочатку : що взагалі таке stand up? Це – гумористичний виступ перед живою аудиторією, один із жанрів розважальних програм. Частіше для таких виступів організовуються тематичні клуби. Наше місто не стало виключенням.

Сьогодні, 9 лютого, ми, студенти БДПУ, зустрілись безпосередньо з людьми, які надумали внести щось нове у гумористичне життя перлини Азовського узбережжя. Члени товариства ТО «SABJ» вирішили провести кастинг для вмілих коміків, які мають бажання реалізувати свої таланти на сцені. Взагалі це товариство складається з 5-и амбіційних та творчих хлопців – про це нам розповів один із організаторів Богдан Мілусь. Також він наголосив на тому, що брати участь можуть не лише студенти, але й всі бажаючі, тобто ніяких обмежень. Натхненням для хлопців стала програма «Stand up-шоу», яку ми нерідко можемо побачити або на телебаченні, або в мережі Інтернет.

DSCN2023 DSCN2025 DSCN2030

Тому, якщо твоїм батькам та друзям «набридло» слухати твої жарти, то ти можеш спробувати реалізувати свої творчі здібності на сцені. За детальнішою інформацією звертайтесь за електронною адресою https://vk.com/bodkabossvsihpavukiv, або за електронною поштою: sabj.official@gmail.com .

Наостанок хочеться побажати хлопцям творчих наснаг, якомога більше ідей та, звісно, ефективних результатів.

Кристина Лисенко,
Юлія Коверга (фото),
студентки-практикантки
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print