БДПУ – співорганізатор міжнародних конференцій

В 2017/2018 навчальному році активно розвивається співробітництво Бердянського державного педагогічного університету з Вищою школою управління і адміністрації в Ополє (Польща) та Донбаським державним педагогічним університетом (м. Слов’янськ, Україна). В рамках угоди про співробітництво БДПУ з цими вишами в першому семестрі заплановано три міжнародні наукові конференції, з яких дві вже було проведено на базі Вищої школи управління і адміністрації в Ополє, а третя відбудеться 8 грудня 2017 р. в форматі інтернет-конференції.

Так, 26-29 жовтня в головному будинку ВШУіА в Ополє було проведено ювілейну – 5-ту Міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми управління: економіка, освіта, охорона здоров’я, фармація», а 2-5 листопада також в приміщенні ВШУіА в Ополє відбулася Міжнародна наукова конференція «Економіка і освіта: сучасні тенденції», в яких БДПУ виступив співорганізатором. Безпосередню участь в організації конференції та її проведенні брали науковці БДПУ – д.п.н., проф. І.Т.Богданов, д.і.н., проф. І.І.Лиман, к.і.н., доц. Т.П.Макарова, к.е.н., доц. Т.П.Несторенко.

Серед робіт інтернаціонального колективу учасників конференцій було представлено результати досліджень як досвідчених науковців, так і молодих вчених БДПУ, зокрема, к.е.н., доц. М.П.Гриценка, М.Нікіши («Дослідження просторових систем за допомогою гравітаційних моделей та моделей потенціалів), к.е.н., доц. Т.П.Несторенко («Економічна діяльність вишу на локальному рівні»), Р.І.Літуса «Індивідуальний і диференційований підхід до навантаження силової спрямованості на уроках фізичної культури учнів старших класів», Т.Є.Кунгурцевої-Мащенко («Інтеграція як напрям розвитку підприємництва в курортно-туристичній сфері»), Д.Несторенка («Зручність як фактор успіху Windows на ринку операційних систем») тощо.

Після пленарних засідань польські колеги провели для учасників конференцій екскурсії по вишу, показали навчальні аудиторії, бібліотеку, комп’ютерні класи, спортивні споруди і зали.

Наукове співробітництво між Бердянським державним педагогічним університетом та Вищою школою управління і адміністрації в Ополє й Донбаським державним педагогічним університетом планується продовжити в рамках організації ІІ-ої Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі», проведення якої заплановане на 8 грудня 2017 р. На конференції будуть розглянуті методологічні та методичні засади вивчення феномена «якість життя»: філософський і психологічний аспекти; особливості використання фінансових і економічних інструментів для підвищення якості життя; роль і місце фізичної культури і спорту у формуванні здорового способу життя як основи підвищення її якості; духовність і гуманізм як фактори зміцнення особистісного ресурсу та підвищення якості життя; вплив засобів та каналів комунікації на якість життя людей; механізми юридичної відповідальності в умовах глобалізації; міждисциплінарний підхід до вирішення проблеми підвищення якості життя в сучасному світі тощо.

Picture 1

Picture 2 Picture 3

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Picture 6 Picture 7

 

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Ірина Остополець, Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print