«БДПУ – ТИ СУПЕР!» – так казали нам учасники Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»

         19 – 21 квітня в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся другий, заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта».  Проведення наукових  конкурсів за галузями знань та спеціальностями серед студентів закладів вищої освіти України є традиційним. Вони є відображенням якості підготовки фахівців, школою становлення молодих науковців.  Результати цих конкурсів є показником діяльності університетів і враховуються при їх рейтенгуванні.

         Бути базовим закладом для проведення конкурсу дуже почесно і відповідально. Кафедра дошкільної освіти БДПУ виборола це право. Вона є однією з найстаріших в Україні, має значні наукові досягнення. На ній працюють висококваліфіковані науково-педагогічні кадри: два доктори наук, професори Л.І.Зайцева і Л.І.Казанцева, шість викладачів – кандидатів наук, доцентів.         

         До галузевої  конкурсної  комісії також були запрошені знані науковці у галузі дошкільної освіти, професори Н. В. Гавриш, І. М. Дичківська,             С. М. Курінна.

         Другий тур конкурсу проводився у формі науково – практичної конференції, на який конкурсанти презентували результати своїх досліджень. Для участі в ньому  було надіслано 53 роботи – практично з усіх університетів  України,  в яких здійснюється підготовка педагогів для системи дошкільної освіти.  До фіналу вийшло 13 робіт.  Їх автори  – студенти педагогічних ЗВО Києва, Вінниці, Бердянська, Дрогобича, Глухова, Миколаєва, Ніжина,  Переяслав-Хмельницького, Слов’янська,  Полтави, Рівного, Хмельницька, Умані.  

            Кафедра дошкільної   освіти  добре підготувалася до цього заходу. Організатори замислювали його як свято науки, вшанування тих, хто робить у науці про виховання маленьких дітей перші кроки. Й вони того заслуговують!  До другого туру пройшли кращі з кращих!

           Крім того, дуже хотілося познайомити гостей з нашим університетом, похвалитися своїми досягненнями. Тому спочатку ми запропонували учасникам  конкурсу та їх науковим керівникам, екскурсію університетом. Показали їм корпуси, кабінети. Разом з нами вони раділи та  вражалися перетворенням фасаду навчального корпусу № 5, де й проходила конференція. «Було – стало» – ще не зникло й навіювало філософські роздуми про те, як люди можуть змінювати світ, робити його кращим, красивішим. 

          Незабутнє враження,  за визнанням наших гостей,  на них справило   урочисте відкриття конкурсу – конференції, виступ ректора університету, професора І. Т. Богданова, який дуже цікаво, з великою любов’ю розповів про  наше місто і університет, їх історію та сьогодення. Гостей неймовірно вразила концертна  програма,  спеціально підготовлена для цього заходу. Як у калейдоскопі, виступи дитячого танцювального  колективу «Марлен»  та  малюків «Науковців» з дитячого садка, змінялися  танцювальними  та пісенними  номерами   наших студентів. І все талановито, все професійно, все супер!   Викладачі    кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, завідувач кафедри  Олена Володимирівна Мартиненко, – Ви  неперевершені!  Ви допомогли нам зробити свято! Це буде однією з  найяскравіших  згадок про університет  у наших гостей!

            За визнанням учасників конкурсу-конференції: студентів – конкурсантів, їх наукових керівників, членів галузевої конкурсної комісії, для проведення заходу були створені оптимальні умови, які дозволили   молодим науковцям  відчувати себе комфортно й успішно виступити. Члени конкурсної комісії відзначали високий рівень робіт, поданих на конкурс, та вміння конкурсантів презентувати результати своїх досліджень.

          Дуже вдало виступила на конкурсі студентка БДПУ Оксана Олійник. Вона  була  однією з  кращих.  Спасибі Оксані та її науковому керівникові доценту кафедри дошкільної освіти Надії Андріївні Кот.

         Але навіть підбиття результатів конкурсу, вручення сертифікатів та  дипломів студентам, подяк науковим керівникам, фотографування напам’ять та інш.  ще не стали останнім акордом.  Увечері для наших гостей студентський клуб університету  приготував чарівне дійство – «Ніч в  університеті». А наступного дня  їх ще чекала поїздка до перлини нашого міста – Бердянської коси.

         Приємно було чути від наших гостей добрі слова подяки. Це приємно та відповідально!  Починаємо думати про наступний конкурс який відбудеться на наступний рік.  

2 18

17 16

15 14

13 12

11 10

9 8

7 6

5 4  

 Кафедра дошкільно освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print