БДПУ увійшов до ще одного напряму Програми Еразмус+, що фінансується Європейським Союзом

Тільки-но стало відомо, що Бердянський державний педагогічний університет відібраний для участі у Програмі Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність. «Спрацювала» спільна заявка БДПУ із Шауляйським університетом (Литва).

Участь у напрямку КА1 дає можливість вищим навчальним закладам вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити свій організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти як на організаційному, так і на індивідуальному рівнях для свого навчального закладу та своїх студентів, викладачів та працівників задля подальшої участі в майбутніх міжнародних проектах з партнерами з усього світу.

Тепер в рамках Програми у 2017-2018 навчальному році до Бердянського державного педагогічного університету приїде науковець із Шауляйського університету, який буде викладати нашим студентам. Кандидатура цього науковця буде відібрана спеціально створеною комісією.

Нагадаймо, що БДПУ наразі вже бере участь у проекті «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) Програми Еразмус+ за напрямом КА 2: Розвиток потенціалу вищої освіти (http://ri-urbanhistory.org.ua/erazmus-home).

Ще раніше БДПУ в складі міжнародного консорціуму успішно реалізував проект «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» (http://tempus.zzz.com.ua/) Програми ТЕМПУС (попередниці Еразмус+).

Проекти Програми Еразмус+ фінансуються Європейським Союзом.

Ілюстрація

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print