Без осуджень та упереджень

Сьогодні, 18 листопада, в стінах першого корпусу БДПУ відбувся семінар-практикум із актуальних гендерних проблем сімейних відносин та шляхів їх вирішення. Проведення тренінгу організувала благодійна організація «Міжнародна гуманітарна фундація «Міст». Ініціатором проекту виступила громадська організація «Жінка майбутнього». Захід пройшов за підтримки «Програми національних обмінів», що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії (США).

1

Першою виступила кандидат філологічних наук, доцент, докторант Бердянського державного педагогічного університету Ольга Боговін з доповіддю на тему «Мотиви жертовної та фатальної жіночності у драмі Лесі Українки «Камінний господар».

Наступним естафету перейняв голова міжнародної гуманітарної фундації «Similis» (Польща) Артур Суровський та продовжив зустріч виступом на тему «Роль жінок у християнстві».

2 4

Другу частину семінару розпочала Олена Стрельник із лекцією «Гендерні виміри сімейних відносини та батьківства», де розкрила сутність сімейного інституту, сімейної політики та проблем балансування жінок між роботою та піклуванням про дітей.

Про юридичний захист жінок та матерів розповіла прокурор Марина Мельник у лекції «Жінка в сучасному суспільстві: правові аспекти».

3 5

На завершення семінару виступила директорка страхової компанії «Арсенал» Юлія Філімонова з тренінгом «Жінка – особистість: як не втратити себе в сім’ї та роботі», де поділилась секретами досягання поставленої мети.

Після основних виступів спікерів відбувся круглий стіл, де лектори відповіли на всі питання, які цікавили аудиторію, поділилися власним досвідом подолання гендерних проблем у сучасних українських сім’ях, та й загалом активно взаємодіяли з присутніми.

Анна Волканова, Наталія Котляр,
студентки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *