Безпрецедентний чин єднання нації

Про незворотність обраного Україною шляху незалежності від Росії, який було зафіксовано саме цього дня 25 років тому – 1 грудня 1991 року, говорили сьогодні в університетській конференц-залі учасники круглого столу.  Чверть століття тому пройшов Всеукраїнський референдум, на якому більше ніж 2/3 мешканців країни, які мали право голосу, висловилися за повноцінну державність України. Мешканці Криму, включно із Севастополем, а також Донбасу, більшістю голосів теж підтримали вихід України зі складу СРСР. Це стало безпрецедентним чином єднання нації, внаслідок якого позникали всі сумніви у прагненні українського народу жити у власній домі.

DSCN2673

Організували цікаву бесіду за круглим столом наш університет і міська влада, відповідно й провели його доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, заслужений працівник освіти України Ігор Лиман та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики Ігор Зубрицький.

DSCN2662 DSCN2666 DSCN2667 DSCN2669

Спогадами, враженнями, побажаннями ділилися: від депутатського корпусу – Микола Рудницький та Тетяна Фурманова, від громадських організацій – Володимир Пилипенко, Віталій Майборода, Ольга Войнікова, Ігор Касьянов, Анетта Омельченко, Степан Герилів, від керівництва університету – Вікторія Ліпич…

У річницю Всеукраїнського референдуму учасники круглого столу також висловлювали вдячність кожному, хто долучався до здобуття, становлення та збереження української державності та незалежності, а також побажали нинішньому студентству активніше брати участь у державотворчих процесах на благо рідної України.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print