Благодійний концерт «Ми разом»

Сьогодні, 9 грудня, о 12.00 в актовій залі БДПУ відбувся благодійний концерт «Ми разом». Захід організовано з метою підтримки Центру реабілітації дітей-інвалідів «Турбота».

IMG_8432

Концерт було організовано за ініціативи Благодійної фундації «Humans», що створено студентами факультету фізико-математичної і технологічної освіти.

На ініціативу відгукнулися інші факультети університету, відділ виховної роботи, Студентський клуб БДПУ, Студентська рада університету.

IMG_8423 IMG_8424 IMG_8426 IMG_8429

У залі було розташовано скриньки для збору коштів. Крім того, на першому поверсі головного корпусу БДПУ було організовано ярмарок, на якому можна було придбати книжки, вінілові платівки, вироби орігамі та листівки ручної роботи. Всі зібрані кошти підуть у центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

З вітальним словом до присутніх звернувся Голова Благодійної фундації «Humans», студент 2го курсу факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ Анатолій Іванов, висловивши слова вдячності усім небайдужим, хто приєднався до такої благородної справи.

Провідний фахівець з виховної роботи БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко наголосила на тому, що у цей непростий час, який переживає наша країна, місією кожного громадянина повинна бути допомога ближнім. Особливої допомоги потребують діти-інваліди…

Представник центру «Турбота», інструктор з праці Дар’я Лисенко розповіла про вихованців центру, їх таланти та відкриті чисті серця. Допомагають дітям 20 фахівців, серед яких реабілітологи, лікарі та педагоги.

З вітальним словом виступив голова Студентського самоврядування БДПУ Дмитро Кіосов, в якому звучала гордість за наше студентство, таке небайдуже до проблем нашого суспільства, до долі дітей міста. Створення гуманітарної фундації «Humans» – це значна подія в історії нашого університету, це новий вимір нашої свідомості, це доказ того, що в нашому університети навчається нова генерація, що здатна змінити життя мешканців міста Бердянська та громадян України на краще.

Незмінна чарівна ведуча Анастасія Савон звернулася до всіх зі словами Матері Терези: «Щоб по-справжньому творити благо, потрібно бути вільними від егоїзму!». Бути добрими та вміти допомогти іншим – це найвищій дар, притаманний людям.

IMG_8445 IMG_8435 IMG_8439 IMG_8442

В підтримку дітей на сцені БДПУ виступили: народний ансамбль народної пісні Інституту філології та соціальних комунікацій «Золотий гомін» під керівництвом Олени Бузової, студентка факультету фізико-математичної і технологічної освіти Ярослава Іванова, студентка інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Любов Мазалова, народний ансамбль народного танцю «Калина» під керівництвом Руслана Павленка, дует «Мелодія» – студенти факультету економіки та управління Анастасія Дядик та Микола Мурашов.

Анастасія Савон завершила концерт такими чарівними словами «Справжня благодійність починається з доброго слова, з щирої посмішки і любові. Тож даруймо любов, дбаймо одне про одного! Миру та злагоди!».

IMG_8434 

Загалом було зібрано майже півтори тисячі гривень. Ми сподіваємося, що ці гроші допоможуть дітям-вихованцям «Турботи». Побажаємо їм усмішок і почуття захищеності!

Яна Сичікова,
заступник декана факультету ФМТО
соціально-виховної, наукової та міжнародної діяльності
Фото редакції «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print