БОЄЦЬ ІЗ НЕВОЄННИМ ОБЛИЧЧЯМ

В останні години минулого року до рідної бердянської домівки завітав на кілька днів боєць добровольчого батальйону, що нині воює в с. Піски Олексій Омельченко – випускник нашого БДПУ. Сльози радості мами та бабусі, святковий стіл, годинні розповіді… Та хіба всидить справжній вояка вдома? Зустрічі з друзями стали особливими, проте надовго запам`ятає солдат відвідини свого дитячого садочка №3 "Ластівка", вихованцем якого був колись. Про це ми дізналися із сторіки на Faceebok Яни Осадчої: «Сегодня c Tatiana Yegor передали посылку на Пески. Думаю, что у детей останется масса впечатлений от очень большого дяди-солдата. Таких же положительных и добрых, как у нас от очень светлого и воспитанного ребенка. Anetta Omelchenko, спасибо тебе большое».

Із коментарів: Тетяна: «Большой дядя-солдат… Сколько лет этому хлопцу? Лет 20-23? А уже воин. А сколько у нас, взрослых мужиков с пивными животами, сидят на диванах перед телевизорами?».

1

Анетта Омельченко (мама Олексія): «Алёше 22 года, в прошлом году закончил университет и сразу пошёл в батальйон и таких как он у него в батальйоне много. Я этих ребят называю "мальчики с невоенными лицами". У меня на странице есть их фотки, глаза у них очень добрые…».

…День-два й Олексій знову – на фронт. Хай береже тебе Господь, солдате, з таким приємним, невійськовим обличчям, від ворожої кулі.

Героям Слава!

П.С.
Саме Олексій допомагає нам багато в організації збору та транспортування наших вантажів у Піски для його бойових побратимів…

«НАШІ АТЛАНТИ»
Світлини зі сторінки Яни Осадчої в Faceebok


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print