Бронзові медалі із золотої Праги

DSC_1701-2

   У перші дні вересня збірна України з пауерліфтингу брала участь у молодіжному чемпіонаті світу в Празі (Чехія). У складі нашої команди були студенти БДПУ Владислав Чорний (факультет фізичного виховання) та Олександр Рубець (факультет комп'ютерних та енергозберігаючих технологій). Виступаючи у ваговій категорії до 74 кг, Владислав Чорний показав результат у сумі 665кг і завоював Велику бронзову медаль. Ця сума дозволила йому виконати вперше норму майстра спорту України. Крім цього, у Влада срібло у присіданні зі штангою – 270 кг і мала бронзова медаль в тязі – 255 кг.

   У ваговій категорії до 93 кг в дуже впертій боротьбі Олександр Рубець також завоював велику Бронзову медаль, у нього також золото в присіданні – 365 кг і срібло в жимі лежачи – 240 кг. Сума – 887,5 кг – підняла Олександра ще на один щабель. Він вперше виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу.

   Спортсмени та їх тренер – заслужений тренер України, Леонід Котенджи присвячують ці нагороди Дню фізкультурника та прийдешньому Дню рідного міста Бердянська.

   Сьогодні в університетській конференц-залі переможців та їх тренера урочисто вітали: ректор університету, професор Вікторія Зарва, декан факультету фізичного виховання, професор Сергій Кушнірюк, директори інститутів, декани факультетів (див. світлини).

IMG_7481 IMG_7485

«Університетське Слово»

Світлини редакції  

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print