Будуть наші у фіналі!

У Миколаєві з 14 по 16 вересня ц. р. проходив другий етап всеукраїнських змагань із командного програмування «ACM». Вперше, за всю історію БДПУ, в цей етап пройшли наші дві команди программістів: «BSPU_Runtime Exception» і «BSPU_Code_junkies». Першу команду представляли магістри факультету ФМКТО Євген Заволока та Дмитро Венецкий, а також студенти третього і першого курсу навчання Владислав Мяснянкін та Микита Захаров. Представники другої команди – студенти третього курсу навчання Марк Буркут, другокурсник Андрій Саліонов і першокурсник Валерій Паценталюк.

Всього було зареєстровано 272 команди з усієї України, а спонсорами даного турніру виступали провідні українські IT- компанії.

Специфіка цих змагань полягала в тому, що для розв`язання завдань треба було мати навички рішення задач на Z-функції, алгоритмі Дейкстри, мати глибоке розуміння принципів динамічного програмування. В результаті одна із наших команд вирішила 6, а  інша – 7 завдань. Цього цілком вистачило, щоб наші команди зайняли перше та четверте місця серед педагогічних вишів країни та пройшли у фінал України з програмування, який відбудеться наступного місяця в Одесі.

Хлопці – молодці! Окрема подяка спонсору – підприємству «Джон Грівз».

00 0

«Університетське Слово»
(за матеріалами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print