Бути гідними та свобідними!

Сьогодні – День Гідності та Свободи – свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
 

Із цієї нагоди в університетській конференц-залі пройшли урочисті збори, учасниками яких були: керівники, викладачі та студенти БДПУ, учасники нескореного Майдану, теперішніх військових формувань… У своїх виступах ректор університету, професор Ігор Богданов, голова студентського самоврядування Дмитро Кіосов, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю, взаємодії з військовими частинами та учасниками АТО Бердянської міської ради Ігор Зубрицький, учасник Євромайдану  Ігор Касьянов, заступник командира 501 батальйону морської піхоти Сергій Ткачук та інші зазначали, що варто пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. І українці – Небесна Сотня, воїни АТО, волонтери, кримські татари та українці, що сидять у путінських тюрмах – довели, що вона в них є. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати…

Учасники зборів згадали Героїв, які поклали свої голови за майбутнє рідної України, в жалобі схилили голови під час хвилини мовчання.

_DSC1092 _DSC1097

_DSC1110  _DSC1117

_DSC1115

_DSC1123 _DSC1135 _DSC1147

«Університетське Слово»
Світлини Дениса Величка
(Студклуб) 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print